Skocz do zawartości

Tweetery


miniu211
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, posiadam woofery z zestawu Rainbow SLX 265, chcę dokupić do nich tweetery i wzmacniacz 2 kanałowy. Na cyki chce wydać około 120zł ( myślałem nad Sinuslive Neo25 ) i na wzmacniacz około 200zł ( w miare mały gabarytowo ). Za odpowiedzi z góry dzięki. Edytowane przez miniu211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham muzyki typowo radiowej, czyli różnorakiej. Omijam klasykę, rocka.

 

 

Rozumiem ze na woofery chcesz poscic pelne pasmo ze wzmacniacza?? A moze lepiej bedzie kupic NEO28, one maja juz pelną zwrotnice.

 

Też nad nimi myślałem, ale one kosztują prawie 160zł. Fakt Maja pełna zwrotkę.

Może jak bym wyrwał jakiś tańszy wzmak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie jesteś melomanem to kup jakieś buszmeny za 30 zł i po sprawie . Cykac będzie. Do tego VK do 100 zł i zostanie Ci na piwo.

 

 

Aż takiej tandety to nie chcę. Nie lubię piszczałek. Po jakimś czasie będe musiał odwiedzić laryngologa i kolejnego przeszczepu - tym razem bębenków.

Edytowane przez miniu211
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neo25 miałem i polecam... o ile mają kosztowac max 50zł ze zwrotką, szkoda dać za nie więcej, w max budżet lidze są ok, ale nie popadajmy z nimi w wodotryski. Jak masz 350zł to maksymalnie dobrym zestawem moim zdaniem będzie jakiś mały Audison/XM (do 100zł spokojnie można dostać) i w zależności od preferencji albo HT25, albo HXS1.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HT są zdecydowanie bardziej wyraźne, mocno brzmiące, nie są ostre, wszystko zależy od napędu, po prostu wyraziste.

HXS1 są specyficznym tweeterem, niektórzy mówią, że są zmulone, owszem są spokojne, ale braku detali nie można im zarzucić (oczywiście mówimy o tym przedziale cenowym). Mi akurat spasowało połączenie zmulonych HXS razem z niby kluskowatym Audisonem, ale wiadomo każdy lubi coś innego, w tej materii polecałbym odsłuchy ;)

Pozdr.

Edytowane przez balcer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na Hertz DT 16 lub sinuslive neo13

 

Mój znajomy ostatnio zakupił GMS-25C z przezroczystą membranką i po zrobieniu L-pada ( na plusie za zwrotnicą rezystor 2.4 OHM )

tweeterk gra rewelacyjnie , może nawet mniej szumów niż sinuslive NEO25 , sam jestem pozytywnie zaskoczony tym tweeterem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy ostatnio zakupił GMS-25C z przezroczystą membranką i po zrobieniu L-pada ( na plusie za zwrotnicą rezystor 2.4 OHM )

tweeterk gra rewelacyjnie , może nawet mniej szumów niż sinuslive NEO25 , sam jestem pozytywnie zaskoczony tym tweeterem .

 

Ta firma coś mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...