Skocz do zawartości

Mały sub do SQ


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie jestem czysto w fazie szukania, ale dobrze było by poznać jakieś propozycje.

Głośnik do SQ - moc ok.300RMS do pracy w niedużej skrzynce.

Skrzynia closed (jak najmniejsza, postaram się jutro podać maksymalne wymiary (wys./szer.), dł. obojętna.

Budżet - nieokreślony, temat w zasadzie po to, żebym wiedział czego mogę szukać i ile kasy zbierać :lamer:

 

Myślę np. nad AS HX08SQ ale czy dałby radę w większym sedanie (Accord V gen) bo to w sumie "tylko" 8"

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem czysto w fazie szukania, ale dobrze było by poznać jakieś propozycje.

Głośnik do SQ - moc ok.300RMS do pracy w niedużej skrzynce.

Skrzynia closed (jak najmniejsza, postaram się jutro podać maksymalne wymiary (wys./szer.), dł. obojętna.

Budżet - nieokreślony, temat w zasadzie po to, żebym wiedział czego mogę szukać i ile kasy zbierać :lamer:

 

Myślę np. nad AS HX08SQ ale czy dałby radę w większym sedanie (Accord V gen) bo to w sumie "tylko" 8"

 

jedna 8" srednio to widze, no chyba ze to bedzie JL Audio 8W7V3, temu jak dasz w palnik to i w sedanie zagra. ale sedan i HX8SQ to raczej nie nada (chyba ze 2 sztuki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... dałby radę ten u-dim w accordzie się przebić? Sub ma w sumie tylko jako uzupełnienie pasma służyć.

Jeśli ktoś ma jeszcze coś najlepiej od razu w skrzynce :wink2: to wysłucham/odczytam dalsze propozycje.

Maksymalne wymiary skrzynki:

Wys. 27cm

Szer. 30cm

Dł. ?? Obojętna (w miarę :rotfl: )

 

Może jakieś 10"

 

Za Mtx'a dzięki, ale musi być coś mniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...