Skocz do zawartości

Cervin Vega HED


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam okazje kupic ten glosniczek za 100zł ale troche sie obawiam ze jest to totalna marketowka i nie wiem czy jest sens ta kase w niego zainwestowa szczegolnie ze mialby byc na razie tylko lekkim uzupelnieniem pasma bo szykuja sie duze zmiany w moim systemie ( wzmak sub , sub/suby , radio , wygluszenie , kabele ) wiec kazda kasa sie liczy....

 

Wiec jest to marketowka czy cos troche wiecej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem niedawno Hed ale starszy wypust i powiem że grała miło i miękko (budy 34L BR 40hz i 25L closed ). Grała inaczej niż Vega124 ale jako uzupełnienie dołu całkiem sprawnie sobie radziła już pod słabymi wzmacniaczami(grała mi w aucie na pikniku w Łodzi pod xm2545 ;) ). Pod Blau GT4 czyli 160w rms potrafiła szyby wprawić w spore drgania ...świadkiem i nowym jej posiadaczem user Crest ;)

 

http://obrazki.elektroda.net/24_1289758681_thumb.jpg http://obrazki.elektroda.net/70_1289758681_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja jest zlorzona :D W sumie nie potrzebuje suba bo przod mi wystarcza.... ale przychodzi taki czas kiedy suba potrzebuje bo chce poczuc troche basu... a ze sepie kasy to moze fakt ale wynika to z tego ze ma to byc tylko chwilowy sub yakuza tez lezy w garazu ) szukam czegos orginalnego na suba ale znalesc juz od lat nie moge , chcetnie bym kupil uzywke RF P3 12 ale w uzywce to bardzo zadki sub ale dawal by mi frajde , wersja 10' przypadla mi do gustu....

 

 

Ale ogolnie to jestem bardzo nie zdecydowanym czlowiekiem i w tym lezy problem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...