Skocz do zawartości

Golf III by duber :)


duber
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę że przewyższa to moje możliwości i trzeba będzie do kogoś sie uśmiechnąć

Hmm wie ktoś czy mozna zjechać do 1 khz w jvc sh 1000 na tweeterku bo już na 1,6 khz konczy sie zakres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 230
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Nie da się właśnie zjechać niżej na tw jak 1,6khz. Forumowe Eclipse daje większe możliwości cięcia, sam się zastanawiam nad podmianką :)

No to teraz masz chyba niezły harmider w cięciach ? Jak to wygląda? Zagrało? Jest dynamit ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj cięcia teraz mam tak pomieszane...tweeterka tne 1,6khz bo na 1khz nie idzie zjechac a woofery 63-4 khz

Grać gra,i co najwazniejsze tweeterek jest spokojny delikatny...ogólnie jak za tą kase grają bardzo ładnie..Dynamit był zawsze :)

Myślę że na następny spot przyjade juz swoim...teraz tylko to zabudować...

Nawet nie wiem jak to teraz nazwać,..2 way 2,5 way 2 3/4 way hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zrobiłeś spory błąd słuchając i ukierunkowując średniaki z otwartą przestrzenią za membraną stożkową bez jakiejkolwiek komory. Powinieneś w czymś je umieścić, nawet nie tak ze względu na dźwięk, jak odbijające się fale od szyby pochodzące od tylnej strony membrany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale jaki błąd?

Że sobie tak posłuchałem...?

Jak będe je ukierunkowywał aby już je w owej pozycji zabudować to napewno w coś je wsadzę.

Choćby po to aby móc je jakoś mocowac/regulować wiem ze teraz to lipa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co za problem , skoro jesteś zadowolony.

Zamiast stu tematów kto, kogo i w jakim stopniu zrobił w ...... , można chyba napisać kto zrobił rzetelną robotę .

Chciałem wprowadzić wątek tajemniczości do mego tematu...bo jak czytam w innych tematach to spoooro czasem OT.

No ale skoro już dostałem reprymendę w wieku 40 lat to już napiszę :hyhy:

Głośniczki polecił i bardzo dobrze dobrał pod moje preferencje nakamichi,bardzo dziękuje za wyprostowanie mnie w pewnych sprawach dotyczących grania. Zabudowe zrobił Raadek :wink:

Jestem zadowolony z obecnego "grania" i szybko chyba nie będzie żadnych zmian...no może kiedyś br dla subów

Ukierunkowanie ich jest jak dla mnie "najlepsze"i pomimo że może to dziwnie wyglądać tak wdłg mnie ma być

 

Tak to wygląda na aucie

 

http://img405.imageshack.us/img405/9364/zdjcie1766.jpg

 

http://img696.imageshack.us/img696/9306/zdjcie1767.jpg

http://img69.imageshack.us/img69/4214/zdjcie1769.jpg

 

http://img406.imageshack.us/img406/9898/zdjcie1773.jpg

 

 

http://img194.imageshack.us/img194/6503/zdjcie1775j.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...dzięki za pochlebne opinie choć w sumie nie pod moim adresem powinny padać ;)

Zasiałeś to zbieraj :wink:

Głośniczki polecił i bardzo dobrze dobrał pod moje preferencje nakamichi,bardzo dziękuje za wyprostowanie mnie w pewnych sprawach dotyczących grania.

Mniej mi tu dobór chodziło , a raczej o przekonanie , ze nie jest dobrą metoda daleko idąca asekuracja w grze wysokimi tonami , a właściwa ich integracja z pozostałymi elementami/ głośnikami .

 

Zabudowe zrobił Raadek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej mi tu dobór chodziło , a raczej o przekonanie , ze nie jest dobrą metoda daleko idąca asekuracja w grze wysokimi tonami , a właściwa ich integracja z pozostałymi elementami/ głośnikami .

 

no tak,ja bardziej ogólnikowo napisałem...

Teraz niech zagra na miarę wyglądu

na żywo o wiele ładniej to wygląda...co do grania to mi się podoba :rolleyes:

 

Jeszcze mam pytanko

Zauważyłem że podczas odpalania mam puknięcie w owych głośnikach,Nie ma tego przy włączaniu/wyłączaniu radia ale tylko jak gra muzyka i zapalam silnik.Mam podłączone tak że jak odpala sie silnik to radio gaśnie(ori podłączenie)hmm jak temu zapobiec,podpiąć na stałe radio aby nie gasło przy odpalaniu?

Na razie się ratuje wyłączając radio przed odpaleniem ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takowe pykniecie to zapewne wina wzmaka

dużo czytałem o tym ale zawsze pykało przy gaszeniu i włączaniu radia a tu nie,tylko przy uruchamianiu silnika jak gra radio(bo zdąży się włączyć tadio jak przekręcam kluczyk)

 

.Choć w słupkach bym ich i tak nie widział.

no i ja..stąd taka rzeźba

 

To dawaj BR do Re, nieźle potrzęsie budą

to jak będę miał luźne kilkaset zł na skrzynke...

 

EDIT

Od dłuższego czasu brałem sie za naprawe alarmu w aucie...dzis go naprawiłem

Ale mając już rozgrzebane auto zająłem się owym pyknięciem w głośnikach...ehhh przyczyna okazała się książkowa uwalona masa w przewodach rca...a jeszcze niedawno była ok.

Tak więc wszystko już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...