Skocz do zawartości

znowu radio


bams
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam jvc kdsh99r gra to dziwnie, duzo gory dziwny bas malo srednich, zalozylem f7500 gra przyjemniej ale ciagle nie to, zapomnialem o tyle sub helon15 i bxi4000, mp3 jakos nie bardzo ale bardziej mi na dsp zalezy, chcialbym zeby gralo to dostojnie a i zeby ladnie pierdzial helon na zawodach Edytowane przez bams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mając do wydania 1000zł warto już poświęcić troszkę czasu i posłuchać kilku klocków. Spoty organizowane są bardzo często, a to chyba jedyny sposób na przekonanie się co tak naprawdę jest problemem. Każda jednostka gra w pewien charakterystyczny sposób i co się komuś podoba niekoniecznie musi się podobać Tobie. Ja poszedł bym w oldschool...coś pokroju Alpie 79.. albo Sony CDX-C90R...może jakiś Clarion drx. Tysiak to niemało i można już powybrzydzać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wybor jest duzy ale kiedys z dawien dawna mialem jakiegos clarka juz nie pamietam jakiego ale dzwiek byl piekny, mialem tez ostatnio alpine 9812 ale to typowo dla techniawki duzo wysokich i bass, dlatego troszki jestem zrazony do alpinki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polował w 9835R, bardzo zacny grajek, na łeb biję 9855R.

Dynamiki znacznie więcej niż w Clarionie, łagodniejsza góra niż Pionki, Clarki należą raczej do tych cieplejszych na górze.

Szybkości i kontroli nad najniższymi częstotliwościami na pewno Ci nie braknie, ale teraz pytanie.

Czy bardziej wyrazistsza i detaliczna góra, spora dynamika - 9835R czy łagodniejsza góra i bardziej kulturalny bas - DXZ958 ?

Tu już sam musisz sobie na to pytanie odpowiedzieć, a cena 9835R waha się w granicach 900 zł., pzdr :wink:

Edytowane przez ruby1986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polował w 9835R, bardzo zacny grajek, na łeb biję 9855R

łagodniejsza góra niż Pionki

i właśnie o tym pisałem wcześniej, że ile słuchaczy tyle typów...mnie tam P88RS bardziej się spodobał swojego czasu od 9835...co wcale mu nie umniejsza, to zacny grajek i na pewno wart uwagi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozesz mi napisac w czym 9835 jest lepsza :/

 

Jak dla mnie lepiej jest u góry, więcej detali, bardziej przejrzysto, chociaż dla niektórych może być za ostro.

Bas i średnica lepiej kontrolowane, grają bardziej z kulturą, w szczególności sekcja sub-basowa.

Dodam, że testy odbywały się na tych samych klockach, podmienialiśmy radia, cięte wszystko było aktywnie przez radio, system 2-way plus sub.

To takie moje małe subiektywne spostrzeżenia co do porównań obu modeli :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można wyłączyć tego ... dziadostwa które gania po wyświetlaczu . W sumie pozostaje albo się przyzwyczaić albo zmienić formę wyświetlania tekstu / licznika . Na minus zaliczam też brak możliwości ustawienia dimera o ile ma się ściemniać po włączeniu oświetlenia auta ...no chyba że się nie doszukałem tego w menu ;)

 

Na plus dla 35 też kolorek ...srebrna 55 jakoś za bardzo by mi się odcinała od kokpitu ;)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na plus dla 35 też kolorek ...srebrna 55 jakoś za bardzo by mi się odcinała od kokpitu ;)

 

A u mnie zaś srebrna ramka mało się komponuję z czarnym kokpitem, ale to szczegół uboczny, a co do wyświetlacza, mnie budujący się samochodzik nie przeszkadza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka dni temu stałem dokładnie przed takim samym dylematem ... no może Clarka nie brałem pod uwagę ;) ale do finału weszły > p99 , 88rs , 9835 , był też deh945 i wygrała alpina ale nie że lepiej grała (nie miałem u siebie reszty dla porównania)lecz po prostu to jest taki bezpieczny zakup , bo jak kiedyś pomyślę o zewnętrznym procu (pewne osoby namawiały), to taką alpinę 9835r łatwo odsprzedać i to w zasadzie nic nie tracąc na tym interesie ;)

 

 

Damian, a i tak 9835 ma już taką "ciemny grafit" , bo sam wiesz że w 55 to jest wsio w "jasny srebrny metalic" , a to już u mnie w "drewnie" ;P wyglądało by komicznie .

 

PS: 9833 ma fajny ciemny kolorek ale podmiana ramki daje mizerny efekt , bo panel mocno kolorystycznie się odcina od ramki i jest cyrk ;)

Edytowane przez powalla
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...