Skocz do zawartości

Jakie plany na 2011


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

heh - super frajda... :)

sprzęt oczywiście kosztuje a db to studnia bez dna, wszyscy o tym wiedzą

ale wytłumacz mi co to za pasja (hobby) skoro dajesz komuś zrobić całą robote...

to tak jak byś kupił super wędki i posłał ludzi żeby łowili ci ryby....

 

może jestem w błedzie, ale nie bede wciskał ci na chama swoich przekonań i racji.

tak na marginesie... widziałeś kiedyś profesjonalną "zabudowe" do dbdragu??

zabudowy z dżej bi eli to se na zlotach tjuningowych pokazują :)

 

P.S. pisze sie koko ambo :zdrowko:

powodzenia w dążeniu do wyniku (dla ludzi którym zapłacisz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to tak jak byś kupił super wędki i posłał ludzi żeby łowili ci ryby....

 

powodzenia w dążeniu do wyniku (dla ludzi którym zapłacisz)

ty mi karzesz zrobic te wedki z kupionych materialow aby zlowic a ja chce je kupic aby sobie polowic bo nie umiem ich zrobic

 

skonczmy te dyskusje bo do niczego nie doprowadzoma skupmy sie na sprzecie. co kupic tak w granicach 20-25 tys ? robota bendzie oddzielnie liczona

 

koko dzambo i do przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin masz GRUBE zlecenie :P wykaż sie bo strzelce będą atakować ma PW jak odpalą neta hehe :P

 

nic ci nie każe....

i nie chodzi mi o to zebyś robił se głośniki - wzmacniacze - pleść kabelki itd)

chodzi o przygotowanie auta i skrzyni - sam sprzęt to 40% sukcesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki widzą potencjał w Twojej kasie więc sie dobijają:)

napisze to na forum bo nie chce owijacza robić na PW

i pisze tu obiektywnie nie mając na nikogo z górki i nie wchodząc nikomu w tył bez wazeliny.

Łukasz z demo dłubie w temacie chyba już chyba 10 rok

wyniki przyszły dopiero niedawno...

 

Barbus - konkret - najgłośniejsze auto w polsce

chłopaki ze strzelc (uz marabela Achim i Romek)- konkret - od kilku dobrych lat MP pro 1-2

db max - osobiście nie wnikałem, wiec nic nie napisze, ale są w temacie też bardzo długo z solidnymi osiągnięciami.

Jest kilka teamów które też mają osiagniecia solidne w tym sezonie- wystarczy ze wejdziesz na wyniki na easca.pl

Z mojej strony propozycja, wybierz team jak najblizej miejsca gdzie miszkasz, bedzie ci łatwiej wozic pande/marabele na strojenie :)

to tyle w temacie teamów

Ja na next season tez ide do teamu, ale nie po pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki widzą potencjał w Twojej kasie więc sie dobijają:)

napisze to na forum bo nie chce owijacza robić na PW

i pisze tu obiektywnie nie mając na nikogo z górki i nie wchodząc nikomu w tył bez wazeliny.

Łukasz z demo dłubie w temacie chyba już chyba 10 rok

wyniki przyszły dopiero niedawno...

 

Barbus - konkret - najgłośniejsze auto w polsce

chłopaki ze strzelc (uz marabela Achim i Romek)- konkret - od kilku dobrych lat MP pro 1-2

db max - osobiście nie wnikałem, wiec nic nie napisze, ale są w temacie też bardzo długo z solidnymi osiągnięciami.

Jest kilka teamów które też mają osiagniecia solidne w tym sezonie- wystarczy ze wejdziesz na wyniki na easca.pl

Z mojej strony propozycja, wybierz team jak najblizej miejsca gdzie miszkasz, bedzie ci łatwiej wozic pande/marabele na strojenie :)

to tyle w temacie teamów

Ja na next season tez ide do teamu, ale nie po pomoc :)

 

DZIENKI za odpowiedz.piwo na zawodach.

marbella to chyba Achim wienc do niego juz puscilem pw a czy barbus,db max jest tu na forum czesto ?

a co ty bys tak poza marginesem zaproponowal co wybrac bo chce w dbl wystartowac na poczatek. auto to golf z 2010r

nie startujesz w tym sezonie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja startuje :)

ale inwestując w golfa z 2010 20 koła istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze wyrucha cie kazdy kto wsadzi 6 koła w pande / marabele...tyle z dbdragu

co do dbl to raczej długa i mozolna praca pokaze czy twój golfik da rade w dbl.

ja startowałem pod Barbusem w tamtym sezonie ale startowałem pod nimi bo startowałem, i tu nie ukrywam grzesiek potężne pojęcie w tego typu nagłośnieniach "zip" "rollo" to "asy" teamu, też wiedzą duuzo (jak chodzi o dbl to ja osobiście nie widziałem zeby ktoś lepiej kombinował - rozkminiał temat jak oni:)

dbmax to "dbmax" :P

zobacz na wyniki w dbl i bedziesz widział ze jedyni w polsce w dbl to barbus

tylko pytanie.... czy sens startowac w teamie który ma juz obstawione wszystkie klasy (czy cie wezmą)

sprzęt ci załatwią - oki, może warto zrobić konkurencje zeby rywalizacja wyglądała bardziej kolorowo w tabelach...?

w democar jesteś kryty przez takiego "pana", co składa cały czas składa protesty na zawodach, na innych zawodników jak mają wynik wyższy od nich/ciebie- także tam ochronę "prawną" masz, czy skuteczną sam zobaczysz...

dbmax tez w dbl-u startował i tez ugrali nie jedno :)

sam zobacz i sam zdecyduj.

tak jak pisze szukaj nie daleko ciebie.

i nie traktuj moich wypowiedzi jako jedyne i niepodwazalne.... nie jestem alfą i omegą, zawsze ktoś może napisac ci na PW ze mieliśmy zatarg i dlatego źle o nich pisze... ale staram sie pisac obiektywnie, wyniki mówią same za siebie polookaj po forum w tematach i poczytasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja startuje :)

ale inwestując w golfa z 2010 20 koła istnieje bardzo duze prawdopodobienstwo ze wyrucha cie kazdy kto wsadzi 6 koła w pande / marabele...tyle z dbdragu

co do dbl to raczej długa i mozolna praca pokaze czy twój golfik da rade w dbl.

ja startowałem pod Barbusem w tamtym sezonie ale startowałem pod nimi bo startowałem, i tu nie ukrywam grzesiek potężne pojęcie w tego typu nagłośnieniach "zip" "rollo" to "asy" teamu, też wiedzą duuzo (jak chodzi o dbl to ja osobiście nie widziałem zeby ktoś lepiej kombinował - rozkminiał temat jak oni:)

dbmax to "dbmax" :P

zobacz na wyniki w dbl i bedziesz widział ze jedyni w polsce w dbl to barbus

tylko pytanie.... czy sens startowac w teamie który ma juz obstawione wszystkie klasy (czy cie wezmą)

sprzęt ci załatwią - oki, może warto zrobić konkurencje zeby rywalizacja wyglądała bardziej kolorowo w tabelach...?

w democar jesteś kryty przez takiego "pana", co składa cały czas składa protesty na zawodach, na innych zawodników jak mają wynik wyższy od nich/ciebie- także tam ochronę "prawną" masz, czy skuteczną sam zobaczysz...

dbmax tez w dbl-u startował i tez ugrali nie jedno :)

sam zobacz i sam zdecyduj.

tak jak pisze szukaj nie daleko ciebie.

i nie traktuj moich wypowiedzi jako jedyne i niepodwazalne.... nie jestem alfą i omegą, zawsze ktoś może napisac ci na PW ze mieliśmy zatarg i dlatego źle o nich pisze... ale staram sie pisac obiektywnie, wyniki mówią same za siebie polookaj po forum w tematach i poczytasz

ok niedlugo mam nadzieje sie pochwale jaki wybor

chyba ze ktos jeszcze cos zaproponuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kminio lepiej ta cala kase 20 czy te 25tys zainwestuj w edukacje bo jest na mega niskim poziomie,zeby czasem nie bylo jaj ze nie dasz rady formularza rejestracyjnego na zawody poprawnie wypelnic,bo to co piszesz naprawde nie da sie czytac :krzeslem: Jak widac do wszystkich dochodza nowe zabawki czyli sezon 2011 zapowiada sie ciekawie :D

 

ps.Dzieki mastah22 za warna przyda sie :P chociaz nie wiem gdzie byly te wulgaryzmy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może skompresuję wszystko do kupy.

Do 150dB dobija już dosyć spora ilość zawodników, w okolice 155dB nieliczni, a 16 z przodu w ubiegłym sezonie zobaczyło tylko dwóch - Achim i Barbus. I o ilę dobrze kojarzę, to obaj wykręcili swoje rekordy przy zasilaniu 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

az sam sie zastanawiam czy nie odkuzyc skrzynki z 2x 3512 i sciągnąć coś 11kW...

po co ci 11kw wystarczy 5kw :super:

 

(jak chodzi o dbl to ja osobiście nie widziałem zeby ktoś lepiej kombinował - rozkminiał temat jak oni:)

zobaczymy w tym roku :!:

 

No dobra zapowiada się ciekawy sezon więc czas dac się do roboty

 

dzień dobry :!: :!: :!:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jaka frajda zapłacić komuś 25 tyś za wynik.

wg mnie porażka, wolałbym samemu dojść d0 140 dB za 3-4% tej sumy

nie wiem jaka frajda kupic audi a3 i nim jezdzic wg mnie porazka wolalbym samemu je zbudowac

 

po co znowu ta dyskusja i tak post bendzie skasowany

 

p.s. jutro jade na ogledziny to jednej firmy bendzie sie dzialo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...