Skocz do zawartości

Jakie plany na 2011


zip
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z1 u mnie na dzień dzisiejszy jest nieaktualny :P

 

chciał bym zaistnieć w świecie db dragu, sam, bez gotowej recepty na wygraną

wow w końcu znalazł sie ktoś kto również SAM do czegoś dąży, tylko żebyś nie popadł w jakieś dziwne układy i po sezonie będziesz pisał MY... jak wszyscy dookoła :) (bo w pojedynke ich to przerosło)

duuużo DB życze :zdrowko:

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 280
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wow w końcu znalazł sie ktoś kto również SAM do czegoś dąży, tylko żebyś nie popadł w jakieś dziwne układy i po sezonie będziesz pisał MY... jak wszyscy dookoła :) (bo w pojedynke ich to przerosło)

Daleki jestem od osadów ale kto niedawno prezyl piers do zdjec w teamie? Pamietasz moze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ oczywiście że prężył....i co z tego?? - nie wiem do czego pijesz?? być w teamie a dojść do czegoś samemu to chyba zasadnicza różnica.. mało tego chłopaki z teamu nawet sprzętu mi nie załatwiali...Osobę która załatwiała mi sprzęt poznałem przez dzikiego :)

Po drugie w Twoich osądach nie widze obiektywności... w czym rzecz?? otóż w tym, że wszędzie w postach nie piszę MY tylko JA i tylko o to chodzi....

Marcinku z tego co oglądam na rekordzach w Easce zostałeś wręcz wypunktowany... :) zawsze na kresce moge z Tobą stanąć i Twoją połówką stetsoma :)

Napisz mi jeszcze poczym wnosisz że nie mam pojęcia o db?? po tym że klepłeś u michała o 1,1 (słownie: JEDEN PRZECINEK JEDEN) db więcej na piecu na piecu spiętym w 10kW?????

dodam że na TYM SAMYM PIECU w katowcach strzeliłeś 150,6 (0,1 db wiecej odemnie)

klepałeś skrzynke w tydzien nie wiem w ilu, zapiołeś 10KW!!!! i tu BABOL :)))))))

koniec tematu :)

i jeszcze takie jedno małe pytanko zdaje sie ze ktoś z WASZEGO team startował w pro 1-2, taką terrą z takim GZ i SPL7, hmmmm ciekawe jakie on ma pojęcie... bo ktoś od Was chyba wydzwaniał gdzieś, kiedyś do kogoś, po coś, jaki port szeroki itd...(i nie mam tu na myśli osoby z terry)

gratuluje POTĘŻNEGO pojęcia w temacie...:)

pozdro

Edytowane przez nero_partner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...