Skocz do zawartości

Eclipse 8445


Sinoff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 185
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

 

Zagrało tak jak lubię...żywo i dynamicznie.

I zdaje się całkiem naturalnie :)




Czy alpine spasuje? A może jednak eclipse?

Chyba jednak obu będziesz musiał spróbować i któreś wybrać... albo i nie wybierzesz :)

 

 

Ludzie piszą, że 9855 ostrzy górę.

Ludzie różne rzeczy piszą. Dla mnie nie ostrzy. No ale ludzie też różnie gałkami kręcą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie będzie się dobrze zgrywało tylko kwestia które granie będzie ci bardziej odpowiadało. Niestety przy tym poziomie klocków nie ma prostej odpowiedzi co jest lepsze. Najlepiej sprawdzić samemu bo to co będzie się podobało jednemu to nie koniecznie musi się tobie spodobać.

Dla mnie Eclipse odpada bo wygląda trochę tandetnie pod względem jakości wykonania i do tego ma denerwujące pokrętło do przerzucania kawałków. Do tego winda specyficznie się otwiera (poniżej dolnej krawędzi radia) co w niektórych autach może powodować problemy z otwieraniem.

Kolega truck miał zestawienie dls, alpine i morel i wielu osobom się podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt pocieszająca perspektywa, odnośnie żonglowania i testowania poszczególnych jednostek. Nie moge kupić 5 sztuk i słuchać każdego z osobna. Ale dzięki za wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie Eclipse odpada bo wygląda trochę tandetnie pod względem jakości wykonania i do tego ma denerwujące pokrętło do przerzucania kawałków. Do tego winda specyficznie się otwiera (poniżej dolnej krawędzi radia) co w niektórych autach może powodować problemy z otwieraniem.

 A masz wyroboine zdanie na temat gry klipka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie radio brzmi zaskakująco dobrze, natomiast jest kompletnie niefunkcjonalne nawet w codziennym uzytkowaniu - wyjmowanie plyty, zmiana sciezki- ( pomijam strojenie ktorego sie codziennie nie robi ;)) . Dalbym mu naklejke " tylko dla ludzi o mocnych nerwach " :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałbym że gra inaczej tzn. dobitniej akcentuje górę pasma ...czyli gra ostrzej niż np. 9833    , no i jest ... srebrna    

ale ta bez ''R" juz nie jest srebrna :wink:  miałem u siebie 9853 grała dobrze ale 35 poprostu zagrała lepiej i zastała aż na 1,5 roku 

ps. celowo wybierałem wersje bez "R" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...