Skocz do zawartości

Bmw e36 Przod ?


seN1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupilem bmw e36 sedan i jak wiecie to nie jest samochod stworzony do muzyki niestety ale i tak dobrze ze nie mam dzielonej kanapy jak w innych e36 :D.. i mam pytanie jak bym w miejsce standardowek zamontowal np Hertz ESK 130.4 jak by to wgl zagralo? Lepiej Gorzej? Edytowane przez seN1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. i mam pytanie jak bym w miejsce standardowek zamontowal np Hertz ESK 130.4 jak by to wgl zagralo? Lepiej Gorzej?

 

Niewiele lepiej :/

Jedyna alternarnatywa to zrobienie drzwi :

http://muzykawtwoimsamochodzie.pl/albumy/INSTALACJE/BMW%20E36%20-%20panele/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupilem bmw e36 sedan i jak wiecie to nie jest samochod stworzony do muzyki niestety ale i tak dobrze ze nie mam dzielonej kanapy jak w innych e36 :D.. i mam pytanie jak bym w miejsce standardowek zamontowal np Hertz ESK 130.4 jak by to wgl zagralo? Lepiej Gorzej?

 

duzo lepiej by zagralo, jesli nie masz zapedow audiofilskich i nie bedziesz wytlumiac i wygluszac drzwi, montuj i ciesz sie lepszym dzwiekiem jak z oryginalnych nastoletnich glosniczkow, ktore juz swoje lata swietnosci maja dawno za soba :)

 

rok temu sam zmienilem w e34 fabryczne nokie na ESK 130 i bylo naprawde fajnie w porownaniu z seria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiele lepiej :/

Jedyna alternarnatywa to zrobienie drzwi :

http://muzykawtwoimsamochodzie.pl/albumy/INSTALACJE/BMW%20E36%20-%20panele/index.html

 

Bym zrobil drzwi ale jednak troche za duzo by mnie to kosztowalo :/

I nigdy tego nie robilem nie znam sie i boje sie nawet sprobowac :P Wiec to by bylo nawet dobre rozwiazanie wsadzic jakies glosniki 130 i pod jakims wzmacniaczem? A moze wiecie ile przygotowanie slupkow na tweetery bez obicia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche samozaparcia i sam ogarniesz te słupki, ja tez myslałem, ze to czarna magia dla mnie, ale udało sie ;) Nic trudnego, wystarczy tylko poczytac, popatrzec jak inni to robili.

 

edit:

i najwazniejssze, bedzie pare groszy do przodu ;)

Edytowane przez sober
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz narazie nie chce tu pchac iles tam pieniedzy bo zima sie zbliza i roboty coraz mniej :) A slupki mysle ze kupie uzywane na zlomie za grosze :) i jakos powalcze poczytam i zobaczymy co to wyjdzie :D Na allegro wlasnie patrze ktos sprzedaje slupki i to akurat kolor pasujacy mi do tapicerki :)http://allegro.pl/bmw-e36-gwizdki-w-przednie-slupki-mbquart-komplet-i1281684157.html Edytowane przez seN1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec zamowie sobie te słupki :) Tylko teraz nie mam zielonego pojecia co wsadzic na prozdek :/ yh... Marzy mi sie Audio-System RADION 130 ale drogieee jak na moj portfel :/ Lub Hertz ESK 130 ale nowe 450zl chcialbym cos tak maks 350zl i cos co da mi duzo miecha chociaz ciezko bedzie z 130 cos wycisnac ale napewno zawsze cos niz standardowki 14 letnie... Edytowane przez seN1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób sam słupki.Troszkę odwagi i do dzieła. Ja właśnie dzisiaj swoje zrbiłem, nieukrywam ale długo się zabierałem do pracy z tymi słupkami bo także się bałem,niewiedziałem co wyjdzie. Zajęło mi to dzisiaj cały dzień, ale efekt końcowy jest konkretny. Lakier teraz mi schnie. Rano wkładam tweterki do słupków i podłaczam.Bedzie super. I tobie radze to samo. Bedziesz miec troszke kasy w kieszeni.Przeczytaj poradnik i do dzieła. :super: Edytowane przez kris1981
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę chęci i odwagi i zrób drzwi tak jak majes, fotki masz jak tutorial w Jego temacie. Trochę chęci i zapału i będzie 165mm. Chyba, że nie masz chęci się bawić w to, więc coś o małej głębokości montażowej i będzie dobry "sopran" heh ;)

 

btw. przerabiałem temat audio w BMW (e30, e36, e34), wiem co piszę z doświadczenia.

Edytowane przez buffalo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...