Skocz do zawartości

Car Audio Automuzyka Poznań-Malta 24-25 maja 2008r.


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sla3000 maocy ma naprawdę sporo

w sc na zlocie w Borkach koledze zamontowałem z 2szt. PW 12stkami alpharda i wynik szok 147dB

niestety pad alternator i przy okazji wzmacniacz

drugą sztukę spaliłem przed zawodami

godz. 23 podłancznie po ciemku i to był koniec

 

teraz krucho z kasą

może dać 8szt. mniejszych w przeciążeniu na 2om ale to ryzykowne

http://www.carpower.pl/index.php?id=2&...&id_item=87 2szt mam :)

a może 4szt takich

http://www.carpower.pl/index.php?id=2&...amp;id_item=212

 

[ Dodano: 2008-05-31, 13:51 ]

łonczyć w mostek zawsze jest nepiej w tady jest identyczny sygnał a o to chpdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a hifonics colossus 3,2 kw przy 2 ohm ale to trzeba by ściagać z usa albo uk

 

ale 2607D chyba można mostkować sztuka ma około 2,3 kw

2x2,3 ~ 4,5 kw (2 ohm ) i dwa takie zestawiki

 

albo pozostaje te dwa sla 3000 jak je naprawisz

 

a db max będziecie w rzeszowie ? bo my sie chcemy pare osob pozbierać i być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Panda miała Rockforda T2 15" i wyciągnał 139dB

To bardzo mało porównując z ESPL EXPERIENCED 1 ... 139,1 db

 

Tyle, ze miernik jaki mieli sędziowie w ESPL przekłamuje o 3dB w górę a tego co kumpel gadał (Guzik 3 miejsce w Extreme).

 

Tak w kwestii formalnej ... zmierzony wynik w mojej corsie w db dragu (bym startowal w SS1-2) to 143.7 dB.

AudioControl (miernik) do espla mierzy inny zakres czestotliwosci niz termlab w db dragu. termlab jest ustawiony na zakres do bodaj 100 czy 120hz i mierzy tylko cisnienie, a audiocontrol mierzy troche szerzej (nie wiem ile, sedziowie nabieraja wody w usta). to nie jest mikrofon jak w esplu, tylko czujnik. Na tym polega roznica.

 

 

a Szymon z malucha moglby do mnie zadzwonic ... zgubilem jego numer ... owca126 - jak masz do niego kontakt to poinformuj kolege zeby dal znak zycia do mnie na kom.

 

Pozdro!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fanatix!

errata :( 2x wcc-d5000 + 2x Alphard PW1503 Yakuza.

 

 

darecki!

przod nie musi grac aby osiagnac wynik. to jest tylko i wylacznie wymog regulaminu EMMA (vel PASCA w Polsce).

w db dragu ciekawe cos mi sie zdarzylo ... niby termlab chodzi do 100-120hz (bede sie upieral przy tej drugiej wartosci), to przy ustawieniu radia na zakres czestotliwosci do 200hz i wzmaka na zakres powyzej 100 hz osiagalem wyzsze wyniki niz przy cieciu do 50/63/80/100hz. sam dla siebie przy probach pomiarow ustawiam termlaba na do 120 hz.

 

Pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mlody1921: dobroc rozwiazania jest taka ze jeden orion daje w 2 omach 1700W RMS (teoretycznie wg manuala)- czyli jedna yakuza dostaje 1700/2 = 850W. Rozwiazanie zastosowane w moim przypadku polega na tym ze jeden orion WCC w 4 omach daje 1200 W (teoretycznie wg manuala). Takze jedna yakuza dostawala 1200 W RMS. Wczesniej gralem jednym orionem spietym na 2 omy. Wynik zmierzony na zawodach w Tychach = 147.0 dB.

 

a co do przezycia glosnikow ... tak zyja :( w tym sezonie pojada w innym autku

 

Pozdro!

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak te yakuzy mnie zaskakują. Większość ludzi niedowierza w wytrzymałość tego przetwornika. Odpowiednie wysterowanie pieca i 700rms przez 30min grało i nie było problemu. Obecnie mam 2 sztuki yakuza 15 w maluszku (skrzynie na 37hz) :( . Uważam że na ten przedział cenowy to dobry głośnik. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy chyba na jaką sztukę sie trafi, a i może duża zasługa wzmacniaczy bo dużo ludzi słucha muzyki na przesterowaniach co nie jest zdrowe dl;a głośnika. Hehe mój kolega nawet spalił Audiobahna Eternala to już jest szczyt możliwości i to w domu. Po prostu bawił się niskimi częstotliwościami (niżej niż była strojona skrzynia) i to na przesterowaniach i buuu nagle zaskoczony dlaczego nie gra hahhaha. No nie mogę z kolesia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 yakuzy 15" w Wartburgu Hornecie wygraly deathmatch (granie ma maxa przez 2 minuty - ile fabryka we wzmacniacze wlozyla - liczy sie srednia dB ze 120 sekund) w Czechach w Mimon. Wynik na poziomie 147 dB byl :zalamany: na placu boju zostaly fajnie smierdzace car powery sonic 15" (2 sztuki). kroku dotrzymywaly kickery, ale wynik byl nizszy.

 

pozdro!

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...