Skocz do zawartości

Zakończenie Sezonu Tuningowego 2010 w Bełchatowie


Rekomendowane odpowiedzi

Bełchatów Tuning Club zaprasza na Zakończenie Sezonu Tuningowego 2010 w Bełchatowie, które odbędzie się 17 października 2010 o godzinie 15:00 na parkingu przed Ośrodkiem Wypoczynkowym "Wawrzkowizna" (Rząsawa, k. Bełchatowa).

 

Na zlocie odbędą się zawody dB-MAX (wpisowe 10zł):

- na najgłośniejsze auto (pomiar przy otwartych i zamkniętych drzwiach )

- Bass Race do 129.9dB

Na najlepszych czekają puchary.

 

Odbędzie się również konkurs na najładniejsze auto oraz najładniejsze felgi zlotu.

 

Dodatkową atrakcją będzie możliwość przejechania się podstawionym samochodem w alkogoglach, imitujących stan nietrzeźwości.

 

Zapraszamy wszystkie ciekawie zmodyfikowane samochody oraz ludzi, którzy interesują się motoryzacją, tuningiem oraz strefą car audio.

 

 

Więcej informacji na

http://www.belchatowtunsite.com/

http://www.wawrzkowizna.com.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia Sylwku. Mam nadzieję, że będzie dobra zabawa. Z tego co wiem ma być tam u was PT Cruiser RFa więc pochałasuje wam trochę :D

Sam niestety nie dam rady zawitać bo by mnie z domu wyrzucili jak bym trzeci weekend z rzędu zostawił swoje baby w domu.

Niemniej jednak liczę na to, że uda się zachęcić trochę nowych ludzi do startów w przyszłym sezonie.

Tu od razu przypomnę, że od przyszłego sezonu ruszają dwie nowe klasy Street Stock w dBDR. Klasy dla amatorów, gdzie jest ogrniczona moc wzmacniaczy, dość luźne podjeście do sposobu montażu sprzętu, zabronione profi auta (Pandy, CRX, Terry, Marbelle) Myślę, więc że będzie to bardzo dobra okazja do startów dla nowo upieczonych dragowców. Możesz od razu przekazywać temat na imprezie w Bełchatowie.

 

Powodzenia i bawcie się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli impra nie punktowana

 

Panowie proszę o szybką decyzję co i info ile osób z dragowców chciało by przyjechać na tą imprezę? Jeżeli zbierze się jakaś grupa to turniej mogę oficjalnie zarejestrować jako single point. Nawet jeżeli nie będę mógl dojechać to Sylwek i Darek są certyfikowanymi sędziami i mogą spokojnie ogarnąć imprezę na tym poziomie sami.

Jeżeli szykujecie się na MŚ, a brakuje wam pkt. tak jak Szyszce np. to myślę, że byłby to dobry pomysł by jeszcze zrobić takie after after party.

Jestem otwarty, więc czekam tylko na info czy rejestrujemy turniej czy też nie. Ostateczną decyzję potrzebuje podjąć najpóźniej w piątek rano.

Proszę więc konkretnie kto przyjedzie jeżeli impreza będzie punktowana ( oczywiście pkt. już tylko do MŚ bo polski zeson oficjalnie skończył się na Katowicach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos wiecej o tych nowych klasach prosze

 

więcej to można już w tym momencie w regulaminie poczytać ( w pełni po polskiemu na stronie dbdrag.pl)

poza tym założę oddzielny temat na forum, w którym będzie można podyskutować na temat nowości na sezon 2011 i w tym między innymi o klasach Street Stock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie. Turniej jest już zarejestrowany :]

jest to turniej single point

Klasy pucharowe są uzależnione tylko i wyłącznie od dB Maxa. Punkty natomiast będą przydzielane jak za zwyczaj we wszystkich kategoriach.

Otwieramy więc grupę pościgową. Do mistrzostw świata potrzebujecie 75pkt.

http://www.termpro.com/asp/officialevent.asp?EventID=11744&SessionID=814578622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc klasy pucharowe

1. Klasa Street A, B, C, MAX

 

2. Klasa SS, EXT OS, EXT

 

3. Klasa 120-129.9 dB BASS RACE

 

4. Klasa 130-139.9 dB BASS RACE

 

Dyplomy i punkty oczywiście wszyscy dostaną w swoich klasach

opłata startowa po 10zł. za konkurs

Sędziowie nie startują więc wasze szanse rosną :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'marbella'

ja bede napewno kto wie moze poprawie wynik :cwaniak:

 

Byli my i widzielize wynik w finalu chyba fart... 159.8 i rozczarowanie :cwaniak::cwaniak: a zapomnialem jak jest upał to wynik w górę idzie.....RS Zipokowicza zrobił robotę...240k/h i koniec drogi a chęci były... Do zobaczenia wariaty w nowym zesonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...