Skocz do zawartości

Pierwszy zestaw CA , do oceny :)


bury22
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

To mój pierwszy post na forum więc od razu przywitam się ze wszystkimi :)

Ostatnio wykorzystałem okazję (spalił się fabryczny głośnik w firmowym Partnerze ) i postanowiłem zacząć wymieniać sprzęt ...

W tej chwili zdążyłem wytłumić drzwi i zrobić panele z mdf'u. Radio JVC KD-G342 wymieniam na Alpine CDA-9833r , wzmacniacz mam Alpine mrv-f300s , zestaw na przód Helix b62C na tył mam Alpine SBR-1243 .

Kable kupiłem w zestawie Ground Zero za jakieś 200 zł :)(jest tam zasilający 35mm2 i masowy 35mm2 , sygnałowy z remote i głośnikowy 2x2,5mm ) .

 

A sprawa jest taka :) jeszcze tego wszystkieo do końca nie zainstalowałem , ale że wpadło trochę kasy myślę żeby coś ulepszyć , chę teraz wydać jakieś 700zł i nie wiem co wymienić w pierwszej kolejności :) Słucham muzyki Rockowej i potrzebuje czegoś z wykopem.

Pomóżcie koledzy bo chcę regularnie coś ulepszać :)

Pozdrawiam

Radek

Edytowane przez bury22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak kombinuje :)

Myślałem żeby na początek uderzyć w jakieś morele lub rainbow'y i dokupić jr 300.4 na przykład. Myślałem żeby też zmienić suba na coś Closed ale akurat na subie najmniej mi zależy. Z tego co czytałem ten alpine daje 50w na kanał przy 4om i 120w na mostku więc na ten mięsiąc mam nadzieję że wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że dobrze myślisz :rolleyes: tego jurniorka miałem okazję posłuchać, badrdzo ciekawy wzmak. Co do moreli to woofery, które mam w rocku dają ładnie radę :super:

 

 

Co jest jeszcze ciekawego w przedziale cenowym do 600 zł z głośników pod początkowo moją f300s a później tego juniora ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...