Skocz do zawartości

Aliante 10 Black Limited


lukas11111
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Weź pod uwagę ze mastah swego czasu miał 2 helony w bagaju więc macie "nieco" inne definicje zejścia :)

 

No ja na takie rozwiązania jak kolega mastah22 nigdy się nie zdecydowałem i już się nie zdecyduję, miałem kiedyś

Alpine SWX 1042D w BR i po miesiącu nowy głośnik przywieziony jeszcze wtedy z USA, bo u nas w PL kosztował Pensję,

został odsprzedany koledze, który jest maniakiem takiego łupania.

Co do mojej definicji zejścia to jest taka, że głośnik ma przez określony czas jednostajnie trzepać membraną a nie buczeć,

a w tym przypadku CV104 to robi, napisałem również, że u mastah'a może nie było tego zejścia z powodu takiej a nie innej aplikacji, u mnie CV104 podobnie się zachowuje jak SWX1042D tylko z mniejszym wykopem i w porównaniu do Alpine

sub gra przynajmniej jakościowo i precyzyjnie a jeszcze w dodatku w skrzyni z dupy wziętej po starym DLS'ie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a ja dziś słuchałem CV124 w CL i BR , no i tak chyba 3 osobom podpasiła w CL .

 

To że Bartek mi namieszał z tym Aliante przemilczę ...super fajny głośnik i mały teścik na Focal no3 (11 utwór)wykazał że ten sub pomimo dużej 30L obudowy BR w ogóle się nie gubi , a trzęsie autem jak 12" Vega w CL...ehh więc polowanie na okazje czas zacząć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niestety ...cholera a może "stety" , bo jak by mi się tak spodobał jeszcze bardziej , to krucho by było ;)

 

Ty się ciesz , że Aliante jest płaski bo masz szanse go dostać na mikołajki od Mikołaja pod poduszkę już na początku grudnia :wink: , a Vega pod poduszkę nie za bardzo chce wejść :luka: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aliante 10 tez przemagowałem chwilke i w stosunku do vegi gra bardziej miekko... Wole 124 :)

 

Jutro czas na testy GTI 12 i jednak klepne CV jakis closed zeby nie byc gołosłownym co do jej "spasowania", bo wczesniejszych jej testów w closed z czasów "ciśnien na grubsze cisnienia" nie biore pod uwage...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...