Skocz do zawartości

wzmak do w10


arturbp
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiścia zaraz się posypią gromy ale może warto byłoby się np. zainteresować pewnym małym monobloczkiem amerykańskim który posiadam. P.S. oprócz (pozornie) małej mocy ma wszystko czego szukasz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że to jedno z narzędzi potrzebnych przy systemie pasywnym do odpowiedniego "wklejenia" subwoofera.

 

czyli 3 kanal mono z Xtant'a 603x przy pasywce poprzez brak plynnej regulacji fazy nie "wklei" mi suba w dzwiek? (Nie jest to zaczepka tylko zwykłe pytanie laika - czy akurat moze sie okazac ze jednak to jest niepotrzebne bo buda samochodu "sama" gra....?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płynną regulację fazy można bez problemu zastąpić kilkoma innymi zabiegami lub zrealizować ją w inny sposób.

Zastąpić przez :

1) zmianę kierunku głośnika;

2) zmianę umiejscowienia głośnika.

Zrealizować w inny sposób przez :

1) Skrócenie lub wydłużenie kabli .

 

Wy się martwicie a życie jest takie piękne :wink: .

 

PS

Część wypowiedzi to taki mały żarcik.:zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że to jedno z narzędzi potrzebnych przy systemie pasywnym do odpowiedniego "wklejenia" subwoofera. Jeśli wzmacniacz ma trzepać tylko subwooferem to chyba źle kolegę zrozumiałem. Pikny ten Zapco ale mimo wszystko nie do systemu ArturaBP

A ja jak najbardziej bym tam widział tę perełkę oczywiście nie wciskam na siłę ale popytaj znawców M1-ki czy aby na pewno się nie polubią :wink: .

 

P.S. te "eremesy" to takie typowe nie "po inflacji" :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.

 

Grzegorz, to ja już wiem po co Ci ten "bolszy" hak do przyczepki.

Wozisz na niej bęben z kablem od linii opóźniającej :hyhy::hyhy:

 

Rozgryzłeś mnie :zawstydzony: . Dotąd tylko nie przewidziałem, że moja miłość do pure-pasiv będzie dodatkowo wymagała ode mnie kategorii prawa jazdy B+E

Przy samym B niestety są problemy z dostrojeniem systemu :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

warto byłoby się np. zainteresować pewnym małym monobloczkiem amerykańskim

Próżne twoje trudy, Wasylwku! Jam już w konkury z Cyklopem VIII zacnego Hifona u boku stawał i poległ. Czarną mi polewkę podano :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ mam na sprzedaż kilka według mnie niezłych klocków CA powinienem napisać coś obiektywnego i konstruktywnego :

Po grzyba chcesz kupić wzmacniacz ? -> to jest obiektywne :hyhy: .

Masz taki fajny wzmacniacz w aucie i zestaw który należy ciąć od dołu (wiem to z autopsji). Ponieważ każdy elektroniczny ulepszacz w torze audio zepsuje dźwięk bardziej lub mniej hajendowo :rotfl: to zalej paliwa do auta w którym chcesz to mieć i podjedź do kogoś kto się na tym zna aby dorobił Ci zwrotnice Trimode . Jest w Polsce co najmniej kilka osób które są w stanie zrobić to dobrze. -> to jest konstruktywne :hyhy: .

PS

Z tak zaplanowanego budżetu na pewno starczyło by Ci nie na kupno W10 a 10Si co było by lepszym wyborem -> a to jest obiektywno-destruktywne :wstyd: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla uściślenia faktów to Phase Linear kW to seria nie model. Modele były 0.4kW i 0.8kW który nie wymagał przetwornicy i 0.6kW oraz 1.2kW które wymagają przetwornicy 4.8kW.

O duecie 0.6kW i 1.2kW można domniemywać że jest to segment do napędzania 3way+sub (dzięki wbudowanym zwrotnicom). 1.2kW ma zwrotnice typowe dla najniższych częstotliwości czyli 2 kanały z przesunięciem fazy i filtrem LP do ok.120hz i 2 kanały z filtrem zmiennym HP/LP do ok.500hz. 0.6kW z tego co pamiętam miał idealne zwrotnice pod cięcie średniaka i tweetera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próżne twoje trudy, Wasylwku! Jam już w konkury z Cyklopem VIII zacnego Hifona u boku stawał i poległ. Czarną mi polewkę podano :P

No ba ...bywają lepsze pod tego Helixa :rotfl: (sam mam) ja w chwili obecnej mam pewną teorię, że ( trudno to Tobie Kamyku "wyłożyć" :rotfl: ) do suba o mocy 300W mniejszym diabełkiem niż 500 - 600 W bym nie podchodził :wink: te tzw. "pół gwizdka" :lol: to pewność, że zagra :ok: .

Jednakoż jak prawię wydolność prądowa produktów mistrza Zeffa jest znana, tudież potworny damping potrafi trzymać za ryj suba. Jednak rozwiązaniem idealnym jest to co miałem u siebie tzn. tego malca i suba Dynaudio ...okropnie się lubiły.

 

Hmmm...we wolnych testach Zapp szedł niemal "łeb w łeb" (taka moja wolna sugestia) z nie mniej znanym Stegiem K202 choć ten miał go ...zjeść :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...