Skocz do zawartości

zestaw dobrej jakosci do a4 sedan


kacperxxx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum przejrzalem caly faq lecz nie jestem w stanie stwierdzic co bedzie najlepsze a wiec prosil bym o konkretna opinie , potrzebuje zestaw do audi a4 sedan na poczatek chcialem kupic na przod zestaw HERTZ hsk 165.4 obecne radio bylo juz zamontowane kenwood kdc 237 z tego co widzialem ma moc 4x 45w plus za jakis czas chcem dokupic pozadny sub i piecyk , chodzi mi przedewszystkim o jak najlepsza jakosc dzwieku slucham przewaznie trance , hip hop czekam na opinie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

Na sam początek to proponuje zajać sie dzwiami i wymianą radia I sprostiowanie radio ma ok 4x20W

Hsk mysle ze dobry wybór ale Ciekaw czy Ci podpasuje i po pierwsze trzeba Go zasilic porzadnym piecem bo hska potrzebuje 120W a nie 20W

Pożnie zajmiesz sie subem

Nie wiem jak masz dzielonu bagzanik ale jesli to sedan to wrzucic jakąś 25cm w BR zeby jakoś przebiła sie przez siedzenia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie wiedzialem czyli radio do smietnika idzie a co byscie polecili za radio tak do 800zl nie ma problemu piecyk moge kupic rowniez poniewaz nie jestem jakos ograniczony finansowo ale wolal bym najpierw wieksza sume przeznaczyc na przod radio twetery i wofery , z tego co widzialem na allegro dystanse sa do a4 w zestawie wiec chyba jest miejsce :D

 

pytam poniewaz macie pojecie a ja chcem przedewszystkim 1000% jakosci

 

i czym sie kierowac przy wyborze piecyka bo jak pisalem zielony w temacie jestem a nie chcial bym byc zawiedziony

Edytowane przez kacperxxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz sobie zdawać sprawe z tego że najmocniejsze radyjka mają około 20W twój Kenwood ma 13-15W a te Hertze potrzebują minimum 100 W a jesli stawiasz na jakość to 150 lub więcej , więc bez wzmaka sie nie obędzie.

Jesli chodzi o dystanse to rzeczywiście mozna kupić gotowe na alledrogo na 16,5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuje (skoro jestes "zielony")pojechac do najblizszego sprawdzonego warsztatu CA gzie bedziesz mogl odsluchac sprzet i posluchac dobrych rad doswiadczonego mozntazysty ,ktory ci cos dobrego w/g twoich preferencji zamontuje , bo nauki forumowe potrafia drooooooooooooooogo kosztowac :zalamany: ,no chyba ze masz luzne 10-20 tysi to moze cos wyzezbisz sam(posluchaj dobrej rady,bo skonczysz jak wiekszosc z nas ze sprzetem z grobe tysie na polce :przestraszony: )a skoro chcesz miec 1000% jakosci (co by nie odbiec od tematu )to proponuje zestawienie:

clarion 958

ls 185 tec

neo29 tec

i bedzie jakosciowo i poprawnie (na poczatek)

pozdrawiam

maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz przecież kupić na Allegro np. wysle Ci ktos paczke a cena wysyłki do Ciebie to ok 120zł No zalezy jeszcze jaka waga bo to co podałem to do 5kg

no mi tez tak powiedzieli a pozniej zaplacilem z wlasnej kieszeni 300 zl za idiotyczna przesylke dhl-m (umowilem sie z klientem ze bedzie kosztowalo 150-200zl -bo tk mnie poinformowano -i wtopa) :przestraszony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc wyj. RMS/4Ω: 4x150W

Moc wyj. RMS/2Ω: 4x200W

Moc wyj. RMS/1Ω: 4x250W

Moc wyj. RMS/4Ω: 2x400W (mostek)

Moc wyj. RMS/2Ω: 2x500W (mostek)

Wiec nie wiem o co chodzi pod 2 kanaly zestaw przedni bedzie dostawal 150w na strone i to chyba wystarczny spokojnie na pelna kontrole nad tymi HSK w mostku przy 4ohm 400w wystraczy na dobrego suba ..

Edytowane przez Czeslaw28
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moc wyj. RMS/4Ω: 4x150W

Moc wyj. RMS/2Ω: 4x200W

Moc wyj. RMS/1Ω: 4x250W

Moc wyj. RMS/4Ω: 2x400W (mostek)

Moc wyj. RMS/2Ω: 2x500W (mostek)

Wiec nie wiem o co chodzi pod 2 kanaly zestaw przedni bedzie dostawal 150w na strone i to chyba wystarczny spokojnie na pelna kontrole nad tymi HSK w mostku przy 4ohm 400w wystraczy na dobrego suba ..

czyli tak jak napisałem wyżej ;) dla HSK RMS jest 125 W, wiec 150 to bedzie gitara bo bedzie kontrola i nie wykorzystywnaie na maxa wzmaka na kanale + zostanie na mostek dla suba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...