Skocz do zawartości

Głośniki w drzwiach tylnych - pytanie


ZIGGY
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do wszystkich a mianowicie posiadam zestaw odseparowany z focala z przodu z głośnikami 165mm w drzwiach w tylnych drzwiach też mam głośniki ale fabryczne. W domu znalazłem głośniki pioneer ts-g1303i 3-way 130 mm. Czy jak by je wsadził na tył to nie było by jakichś nie porządanych efektów? czy coś w tym stylu? Jak wy byście się na to zapatrywali? myślę że będą lepiej grały niż firmowe.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja :P ale moje autko ma plastikową tapicerke zdejmując ją podejmuje ryzyko totalnej demolki :P bo mam szczęście że plastiki mi pękają :P dlatego chciałem się dowiedzieć chociaż tak powierzchownie czy warto :) A nie będzie jakiegoś problemu że przód ma 165mm a tył będzie 130mm ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co racja to racja :P ale moje autko ma plastikową tapicerke zdejmując ją podejmuje ryzyko totalnej demolki :P bo mam szczęście że plastiki mi pękają :P dlatego chciałem się dowiedzieć chociaż tak powierzchownie czy warto :) A nie będzie jakiegoś problemu że przód ma 165mm a tył będzie 130mm ?

 

Takiego problemu nie będzie,ale poczytaj FAQ by Nazar i może zrezygnujesz z tego pomysłu :zawstydzony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale chodzi mi o to czy spotkaliście się kiedyś z takim rozwiązaniem? i co o tym myślicie czy warte "zachodu" bo głośniki mam w domu 130mm a w aucie 165 firmowe. Nawet nie wiem co to jest za firma podobno w fiatach też są pioneery ale na nich pisze >abs -gf17<post-4709-041313600 1284902529_thumb.jpgpost-4709-003905100 1284902545_thumb.jpg może wy znacie takie cudeńka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co głośniki miałem od początku auto mam od jakiegoś nie długiego czasu :P z przodu mam zestaw odseparowany focale access a1 z tyłu mam wzmak sony i skrzynie alpine w tylnich drzwiach zostały mi firmowe głośniki. Grają już 7 lat głośniej i ciszej :P dzień w dzień :) a znalazłem w domu nie używane pioneery tylko że są 130 mm. pomyslałem że wymienie je powinny grać lepiej mimo że są mniejsze. mam problemy ze znalezieniem dystansów do pandy dla głośników 130 mm. jak nie znajde to trudno nie jest to rzecz na której mi bardzo zależy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...