Skocz do zawartości

Przodzik do metalu ;D


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam ;) chciałbym się spytać czy jest ktoś na forum kto słucha metalu/rocka ? (muza typu Within temptation - ice queen, Evanescence - Where Will You Go, Sonata Arctica - Victoria's Secret, Sabaton - nuclear, Nightwish - wish i had an angel, Linkin park). Tak słucham na dobrych słuchawkach komputerowych to jakos, dzwięk jest przyjemniejszy, detaliczniejszy. A w aucie ten gatunek muzyki po prostu mnie męczy, wokal jakby płytki, nieprzstrzenny... Mam Sl165 i neo 25 czy to przez ten zestaw ? Co byscie poradzili do takiego typu muzyki jakie zestawiki ? cena hmm 500 zł ( i tak mp3 @320kbps a nie wav wiec wyzej sie raczej nie oplaca pakowac) reszta sprzętu to co w opisie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Sl165 i neo 25 czy to przez ten zestaw ?

 

Tak, tweeter wcale taki super nie jest (sluchalem). Co do woofera to ponoc tlyko lupie i nic wiecej z niego nie ma.

 

Co byscie poradzili do takiego typu muzyki jakie zestawiki ? cena hmm 500 zł

 

HSK, Tempo (Maximo jak bedzie wiecej opini moze tez? ), SAX'y, Helix Precision (bodaj bo w tych liniach Helixa sie nie wyznaje :P ) wszystko ten przedzial cenowy. Ja slucham rocka/metalu na HSK i jest bardzo dobrze, tylko tweeter uspokoic trzeba jak na moj gust.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marler ...fajny jesteś :ok: .

 

Hmmm... mocne przody, detaliczne :?: twetery i dobrze zestrojony sub (tak żeby nie zgubił OBU stopek perkusisty) wydajne piece takie z prawdziwymi watami.

 

Strasznie lubie słuchać takich muzyczek na obecnym setupie ...perkusista grupy VoiVood to ...cudotwórca :lol:

 

Przede wszystkim potrzeba (przetworzyć w nieprzesterowaną muzykę) "użyć" sporo mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm no wlasnie czuje ten niedosyt dzwięku ktorego wczesniej nie odczuwalem przy np hh no sl165 do hh no po prostu spisująsie :P ale w metalu/rocku yy to wole w domu juz sluchac na miniwierzy :D uspokoić Tweeter to jakos dam rade bo w bi amping puszcze ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez slucham duzo metalu i rocka na zestawie PHD FB 6.1PRO pod "gienkiem" i wlasnie tak jak napisal Wasylwek mocny wooferek i detaliczna gora musza robic robote.Mysle ze ten zestawik sie sprawdza :ok: Ale to juz troszke wyzsza polka cenowa niestety....Lecz nizsze modele rowniez sprawdzaja sie przy rocku Edytowane przez italiano1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...