Skocz do zawartości

Płytkie średniaki


kamul
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Strasznie korci(ło) mnie to coś posłuchać czy polizać:

TB

Tyle, że głębokość dość spora dla Twoich wymagń :kwasny: ale to może nieźle...zamieszać.

 

P.S. dlaczego aż tak "płytkie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie korci(ło) mnie to coś posłuchać czy polizać:

TB

Tyle, że głębokość dość spora dla Twoich wymagń :kwasny: ale to może nieźle...zamieszać.

 

P.S. dlaczego aż tak "płytkie" ?

 

Bardzo fajnie się prezentują :padam: ale jak dla mnie za "głębokie", planuję montaż w drzwiach, a już miałem wystające "bułki" teraz powinny wystawać najmniej jak się da. Ewentualnie po odsłuchu mogą wylądować na podszybiu w okolicy słupków, a tam też wolałbym nie za głębokie.

 

P.S. Wstyd się przyznać :zawstydzony: ale nie znam tej firmy. Widzę, że u Ciebie w avatarze widnieje jej logo, jakbyś skrobnął jakiś opis z własnego doświadczenia, może być na pw było by fajnie :super:

Edytowane przez kamul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Wstyd się przyznać :zawstydzony: ale nie znam tej firmy. Widzę, że u Ciebie w avatarze widnieje jej logo, jakbyś skrobnął jakiś opis z własnego doświadczenia, może być na pw było by fajnie :super:

 

u wasylwka średniak z TB robi robotę. Z tego, co wiem, jest solidnie zazwrotkowany, ponieważ miał tendencję do krzyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mój co ćwiczę to bidok za 62 zł.

Ten z linki to już solidniej i wygląda (nie macałem ale zda się być na metalowym koszu)ale przede wszystkim kosztuje, więc na moje coś tam MUSI potrafić.

 

P.S. Nie wiem jak kopułka ale ...nie kładź średniaków we furtki, sporo psujesz w ten sposób.

Ja Morfi mówi troche te średniaki ćwiczę...jakoś tam z nimi idę do przodu.

Tam zajrzyj nie mówię że to mega hi end , sam tak z głupia franc zakupiłem i dobrze się czują w niekoniecznie tak "bidnym" towarzystwie.

Tang Band site

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK. Dodam, że byłbym zainteresowany Macrom 'ami 58.08 Gdyby ktoś miał i chciał się pozbyć to chętnie wysłucham propozycji :super:

 

marzenie ... raczej nie osiągalne w szybkiej chęci realizacji :D ale powodzenia :)

P.s: szukaj coś z Morel-a, skoro wybrałeś "morelowego" Macrom-a ( 54 lub 88 )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...