Skocz do zawartości

Morel Integra Ovation 4" VS Xtant XIS 4"


stanec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, jeszcze nie uruchomiłeś trybu PRO  :?: Sinoff i Hellsin są wzywani do tablicy   :D bo takowy tryb jest tam na 100%  :)

 

Grzesiek, chodzi Ci o kąt mocowania woofera? Hmm... można go pewnie trochę zmienić dając woofer trochę do góry i bardziej na głowę, ale tym się pobawię jak już będą panele i dojdą woofery i pojawi się do nich jakiś piec :P

 

 

Edytowane przez stanec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż tak ...zajadły to ja nie jestem :super: ja myślałem , że to będzie chanel 1 delay 3 ms i na plusik i minusik albo jakoś tak.

 

Aż dziw , że używka i jeszcze nie po "upgrade" :kwasny: hmmm... jak słyszę hasło mikrofon to już mam swoje teorie :rotfl: .

Jutro powalczę (kartę pamięci już spreparowałem)

 

 

Przecież masz instrukcję

Po inglisz to ja nawet na jebaju kupić nie umiem co dopiero 213 stron skumać :rotfl: . Dzieki chłopaki jutro przed pracą podziałam juz mi sie nie chce dziś :kwasny: tym bardziej, że nowa zabawka dotarła :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymałem ten "SELECT" chyba z ...minutę z hakiem i zima. Za cholerę nie mogę znaleźć ani regulacji milisekund ani centymetrów. Hellsin może to być, że bez "odwiedzenia" wspomnianej strony i wgraniu czegoś w tego grajka ta funkcja może być po prostu niedostępna ?

A było się kiedyś angielskiego normalnie naumieć :kwasny: .

Nie będę ściemniał i powiem krótko dźwiękowo Nakamichi jednak mi bardziej leży ale tymi czasówkami bym się pobawił tym bardziej , że w piątek chciałbym je już odesłać Stanec-owi.

P.S. Stanec daj adres do wysyłki na PW to będe już miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ba zaraz widać, że stefek to nie miał do szkoły pod górkę :rotfl: ....

Zadziałało i nawet milisekundy są :ok: odsłucham wieczorem.

Dzięki stefan, sam nie wiem co my wszyscy z tym select :mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scena na tylniej szybie :przestraszony: , marzenie wielu strefowiczów jest w zasięgu ręki :rotfl: .

Dziś zakupię dwa browary, położę juniora do łóżka i się...skupię :rotfl: . Trochę go opanowałem, nie jest źle ma ducha walki :ok: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy założyć nowy o setupie (wirtualnym) Stanec-a i podyskutowac o ...piździngach :rotfl: .

Osobiście wolę takie niż ...sam wiesz :zawstydzony: .

Bardzo chętnie podzielę się uwagami nt. mało znanej unit jednostki :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie marcin_plock - mam wszystko pod kontrolą :wstyd: .....  temat zszedł trochę z toru ale przynajmniej dowiedzieliśmy się, że można mieć scenę na tylnej szybie :rotfl:

 

Co do Moreli to szukam ich po niemieckich forach i nawet znalazłem za 150 dolców używane ale... to było w 2007 roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanec już wiesz, ale moje ...przemyślenia.

Przy tej jednostce bym zrezygnował z Morela (z pewnością u góry) choć na pewno da się :ok: tyle, że trochę będzie trzeba żonglować.

Coś bardziej..."brzytwiastego" on polubi.

 

Słuchałem raczej...chłodnych i detalicznych ale...no właśnie tu pierwej bym inny piec zapiął ale to...jest właśnie gonitwa króliczka.

 

Hi hi może dziś zapnę...GieEmEsy i Ci zdam relację :ok: , (na moje będzie śniąco na dzień dobry).

------------------------------------------

Zapiąłem ...posłuchałem i szybko odpiąłem :rotfl: to tak jak z w miarę opanowanym 3 way, już ciężko słuchać bez średniaków :kwasny: .

Masz Stanec dobra sytuacje wyjściową :super: bo z tego co czytam opinie wszystkim jest zawsze za ...ostro :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...