Skocz do zawartości

logo firmy potrzebne


bor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh, będzie kłopot chyba że ktoś jest dobry w corelu i obrysuje normalne loga. Ja też szukam log wektorowych Re Audio, Audison, u-dimension, Alpine i znaleźć nie mogę, jedyne które znalazłem to loga DLS-a bo mają je na swojej stronce. Jak tych swoich szukałem to Audio Arta nie rzuciło mi się w oczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowaliście wrzucić image raster do Acada

heh... nie bardzo wiem o czym mówisz, więc nie próbowałem :ups:

 

Skoro nie ma odzewu, to chyba rzeczywiście pozostaje fotka i zabawa z nią...

Nie kojarzycie może czy w 'punktach grawerskich' wyjmą z takiego zdjęcia co trzeba, czy raczej niezbędnym jest samemu się tym zająć?

 

Ja też szukam log wektorowych Re Audio

widziałem Re na którejś stronce z logami... czy było wektorowe nie wiem, ale da się namierzyć. Jak będzisz potrzebował, daj znać.

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o umieszczenie w Autocadzie pliku jpg z logiem jakie potrzebujesz.

Wtedy na takim zdjęciu jako "tło" masz wybrane logo, a rysujesz na tym "tle" własne liniowe logo, które potem łatwo grawer może wykorzystać, tak myśle przynajmniej, bo ręki za to nie dam :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kojarzycie może czy w 'punktach grawerskich' wyjmą z takiego zdjęcia co trzeba, czy raczej niezbędnym jest samemu się tym zająć?

Wiem że w agencjach reklamowych w których robią naklejki lub inne takie by to obrobili tylko nie wiem jaki koszt bo jak mi naklejki wycinali DLS-a to dawałem im gotowe pliki, już obrobione.

 

widziałem Re na którejś stronce z logami... czy było wektorowe nie wiem, ale da się namierzyć. Jak będzisz potrzebował, daj znać.

Jak przypadkiem namierzysz to daj znać na jakiej stronce to było, obadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...