Skocz do zawartości

Pomoc wyborze Radia firmy ALPINE........


czaro1980
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem ponieważ sprzedałem juz swojego Pioneera DEH-P7700MP i teraz chcę kupić inne radio innej marki. Chcę teraz zakupić coś z ALPINE i tu są schodki ponieważ nigdy nie mniałem tej marki chciałbym abyści mi pomogli w wyborze.Mam na oku radia używane do kwoty 450zł

ALPINE CDA 9854R

ALPINE CDE 9850Ri

ALPINE CDE 9882Ri

Alpine cda 9856R

 

Chciałbym abyście mi doradzili w tej kwesti które z nich bedzie nailepsze a może jakiś inny model do tej kwoty.I jeszcze jedno pytanko wiem że nie które ALPINE mają tylko jedno wyjście RCA jak to zrobić aby podłoczyć dwa wzmacniacze.Pozdrawaim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem Ci ze zadne z nich niewziałbym za ta kase :D To tylko moja opinia

 

Moge oddać Ci swoje za połowe tego co chcesz wydac Praktycznie to samo co 7893 tylo 7892 nie odtwarza MP3 i trzeba w audio słuchac za czym idzie jakosc wyższa oczywiscie :D

 

7892 porównywałem z CDA 9812 CDA 9831 To 7892 dla mnie o wiele lepiej gra :D

 

Czasówka i inne bajery do normalnego grania sa wiec niejest zle :D

 

Ale i tak pewnie nie zechcesz to po co sie produkuje i nie bede sie rozpisywac xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich dzięki za odpowiedzi ale nadal jestem w kropce.Jaki model wybrać ALPINE przypominam że wymieniane przez was modele są drosze od mojej budrzetówki.Chciałbym aby radio mniało jeszcze czerwone poświetlenie ponieważ moje auto takie posiada.Proszę pomuscie wybrać mi radio do 450zł.Pozdrawaim.To mam rozumniec że z wyżej wymienonych modeli żaden sie nie nadaje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...