Skocz do zawartości

Zestaw odseparowany na przód...


dawid-ss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje zestawu na fronty do siebie, wzmacniacz już mam, niedawno zakupiłem, GLOW4075, teraz szukam zestawu, radio bedzie KEN 5047U kable własnej roboty. Myślałem początkowo o DLS R6A ale jak uslyszalem ze to tylko bas potrafi grać to ja dziękuje, potem był focal KR 165 a teraz już sam nie wiem, macie jakies propozycje, do 1200-1300zł ?? Tylko nowe.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co Ci w Focal'ach nie pasowało jeśli mogę zapytać.. osobiście trenuję KR2 i jestem bardzo zadowolony. Jedna uwaga, Focal'e zdecydowanie lubią być dowatowane więc na wzmaku co podałeś raczej skrzydeł nie rozwiną (no chyba, że w mostku, pytanie tylko jak to wtedy zagra) pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mostku na pewno da sobie rade, w końcu to 200W 4R. A co do FOCALi to powiem Ci że ja nie słuchałem niczego, ogólnie tylko po prostu szukam czegoś co w cenie którą podałem zagra najlepiej. Co do focala, ktoś mowił że są ostre, a raczej ostrą góre mają, nie przeszkadza mi to ;) Lubie ostrzej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mostku dosyć często przód gra gorzej niż bez mostka mimo mniejszej mocy. Zagra najlepiej dla kogo? Każdy ma inny gust i jednemu się będą podobały R6a a drugiemu Morele Dotech Ovation. Najlepiej jest się wybrać na jakiegoś spota lub podjechać do zakładu CA i co nieco odsłuchać dla rozeznania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem początkowo o DLS R6A ale jak uslyszalem ze to tylko bas potrafi grać

...co prawdą nie jest. Oczywiście, żeby ten zestaw zagrał m.in. z odpowiednim zrównoważeniem tonalnym, niezbędne (ale nie wystarczające) jest właściwe dobranie pozostałych elementów układanki - niemniej stwierdzenie jak wyżej jest po prostu fałszywe.

Ze wspomnianego już powodu nie poleciłbym jednak R6A do Twojej instalacji, a konkretniej - zakupiony już jak rozumiem Glow może nie być najszczęśliwszym mariażem z T25. Jak już wspomniano - warto byłoby odsłuchać setupu (czy tego, czy innego) przed ewentualnym zakupem. W końcu masz wydać kilka ładnych PLN - nie żal by Ci było nietrafionej decyzji...? :wink:

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i troche żal, ale uwzględniając to ze pewnie w przyszłości zrobie jeszcze coś w tym aucie, np dokupie sobie 2x8cali w podszybie i zabuduje, no i to puszcze GLOWem, a do frontów kupie już coś z prawdziwego zdarzenia. Powiem szczerze że ten GLOW był jedyną normalną opcja dla mnie z nówek, chciałem wszystko nowe, i chce dalej. Teraz po prostu muszę wybrać niesłuchając, co gra lepiej, czy MOREL bedzie lepszy czy FOCAL, czy coś innego jeszcze... Całe życie kupuje coś w ciemno, decyzji niezadowolonych jest 10% z całości więć myślę że to niewiele :) Ciekaw tylko jestem czy GLOW to taki szmaciarz że nie przegoni wzmacniaczy z standardowego autka, czyli Volvo S80 i Passat B5/B6 :)

 

P.S. To jest moje pierwsze audio w autku, więc myślę że troche mogę się nauczyć, a jeżeli nie popełnię błedów teraz to popełnię je później, z o wiele większa kasą, nie będzie to już 2700zł za całe CA tylko za np jeden klocek...

Wydaję mi sie po prostu że jestescie troche mało wyrozumiali dla nowych na forum, nie zawsze ktoś kupuje używki itd, za glowa zapłaciłem 700zł z wysyłką i gwarką, na razie jest tylko raz podpięty do auta, sprawdzone czy wogole gra. Wydaję mi się jednak że go nie sprzedam bo posłuży mi kiedyś do zasilenia czegoś innego, nie wymagającego sporej jakości. Na więcej niż podałem mnie nie stać, 2700 za całe CA to dla mnie już sporo, mimo że to liga budżetowa.

Edytowane przez dawid-ss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...