Skocz do zawartości

Zostałem oszukany przez kolegę z forum :(


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmmmmm......

Kolega DCA z Chełmna... sprzedawał kable głośnikowe ... 6 kawałków co najmniej 5,3m każdy - wszystkie 2,5mm.... a dam cały tok rozmowy na pw:

Ja-Wysłano 10 lipiec 2010 - 14:07

Witam!

jeśli aktualne to zabiorę te kable ...

rozumie że jest tego ok 30 m??

ile przesyłka ??

pozdro marcin

DCA-Przesylka po wpłącie 12zł

 

Dziś sprawdze dokładnie długości ok?

 

Ja- ok Daj od razu dane do przelewu.

DCA-dał dane do przelewu....

 

Wysłano 18 lipiec 2010 - 21:51

Ja-Witam!

kasa dotarła na konto??

pozdrawiam marcin

 

Wysłano 19 lipiec 2010 - 23:17

DCA- Tak, już wysłane w piatek kable. (kłamstwo z daty na przesyłce widniało że wysłano je tydzień później)

 

Wysłano 22 lipiec 2010 - 22:34

Ja- Kurcze tydzień już od wysłania a kable nie doszły :-(

 

Wysłano 24 lipiec 2010 - 08:15

Ja-Witam!

Przewody przyszły ... ale to jest jakieś nie porozumienie !!!!!!!!!!! najdłuższy kawałek ma 3,2m!!!!!!!!!!!!!!!! i to sztukowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i z tego jeden jest 1,5mm

o co chodzi??????

pozdro marcin

 

DCA- Nie wiem musiałem przez pomyłkę wysłać nie te. Zwrot kaski? I odsyłanie czy zwrócić Tobie połowę i zostawiasz kable.

 

Ja-Może być połowa... Na coś się może kiedyś przydadzą... Mam nadzieje.

Pozdro marcin

 

Wysłano 25 lipiec 2010 - 12:44

hej.

pieniądze przelej na konto z którego zostały przesłane.

pozdrawiam marcin

 

Wysłano 29 lipiec 2010 - 19:24

Witam!

Jak z moim zwrotem za kabelki ??

pozdro marcin

 

Wysłano 10 sierpień 2010 - 16:41

Witam!

Wstyd się upominać o te grosze .... ale dla zasady wypadało by przelać pieniądze bądź odpowiedzieć na maile..

pozdro marcin

 

DCA

Wysłano 11 sierpień 2010 - 23:24

Witam! Przepraszam za zwłokę. Byłem na wakacjach. Przepraszam za te 2 tygodnie spóźnienia. Daj znać jak będziesz miał na koncie kaskę. Pozdrawiam

 

Ja

Wysłano 22 sierpień 2010 - 18:46

Witam!

dziwne kolejny tydzień mija a pieniędzy na koncie brak...

DCA

Wysłano 22 sierpień 2010 - 20:08

Pisałem pytałem czy masz czy nie? OK, jutro składam reklamacje a kase wysle z drugiego konta.

 

Wysłano 23 sierpień 2010 - 10:42

no to dla tego pisze że nie ma ...

 

Wysłano 25 sierpień 2010 - 21:14

kolejny dzień pieniędzy ni ma ...

 

NO i tak się sprawa ma :) Lektury co nie miara ......

Nie chodzi o jakąś gruba kasę ale chodzi o zasadę ....

To tak dla przestrogi bo widziałem żę ten "kolega" coś jeszcze ostatnio na forum sprzedawał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, do kitu pomysł. Po co robić z forum allegro;P

 

Za takim temat/działem jestem za. Wiadomo, że niektórzy sprzedają więcej gratów, to wtedy osobny wątek na osobę i pochwały albo zażalenia i ewentualne tłumaczenia. Bo przecież czasami idzie się też dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedna kwestia do rozważenia koledzy. Głównie do Kamila kieruję zapytanie, czy technicznie istnieje możliwość, aby ograniczyć sprzedaż przedmiotów przez osoby bez żadnego dorobku postowego/czasowego na forum. Rozumiem, że nie każdy pisze po 10 postów dziennie, ale niepewne jest kupowanie przedmiotu, który wystawia jakiś 'świeżak' z 2 postami.

To tylko sugestia wniesiona pod obrady i rozwagę hehe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było,żeby druga strona zajeła jakie kolwiek stanowisko w tej sprawie.

Znam Radzia z 5lat, to człowiek nie do końca zorganizowany ,ale jeden z uczciwszych których spotkałem w c.a.

 

Nie bronie go w tej sytuacji ,jednak jednostronne zeznania nie zawsze pokrywają sie z rzeczywistością.

Edytowane przez wau
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie życzę sobie takich tematów. NIGDY nikogo nie oszukałem. Szkoda, że nie przedstawiłeś wszystkich naszych rozmów. Dodać pragnę również, że czekałem na odpowiedź kilka dni od Ciebie czy dostałeś pieniążki. Informowałem Cię o wszystkim.

 

Pomyliłem się dostałeś nie te kable co powinieneś. Przyznałem się do błędu. Sam zaproponowałem Ci w mailu potem w wiadomości zwrot kasy.

 

Musisz wiedzieć, że robiąc przelew w oddziale banku realizacja trwać może nawet 14dni.

 

 

No, ale biedaku musiałeś trochę przekręcić i dodać trochę dramatyzmu, żeby koledzy łyknęli tą historię. Tygodniowo wysyłam czasmi 40 paczek. Niestety taki przypadek zdarzył mi się pierwszy raz, że pomyliłem przesyłki. Szkoda, że jest ochrona danych osobowych bo bym Tobie przetarł oczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz wiedzieć, że robiąc przelew w oddziale banku realizacja trwać może nawet 14dni.

A z tego co ja wiem to bank realizuje przelewy najpóźniej następnego dnia roboczego (jeśli chodzi o przelewy krajowe).

 

DCA masz numer konta swojego kontrahenta? Wykonałeś przelew zanim powstał ten temat?

 

Ja tutaj tego rozstrzygał nie będę. Jako że odpowiadamy za to forum i chcemy by tworzyli je ludzie mający do siebie zaufanie chciałbym byście to rozstrzygnęli. Czy publicznie czy nie ale żebyście doszli do porozumienia. Na to liczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...