Skocz do zawartości

CLARION DXZ958RMC czy kenwood xxv-01d ?


Goodly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem na tym forum "świeży" i od razu pozdrawiam wsztystkich forumowiczów.

 

Założyłem ten temat ponieważ jestem na etapie kupna jednostki sterującej. Biorę pod uwagę radia jak w temacie. Bardzo prosiłbym o opinie na ich temat i coś o ich brzmieniu i które ewentualnie gra lepiej. Jedyny mój wymóg odnośnie radia to taki aby nie ostrzył góry pasma.

Moje "sprzęt" to:

przód: Hertz HSK (stary model)

Piec: Helix H400

Sub: Jakiś stary Rockford 200RMS (nie pamiętam modelu)

 

Mam nadzieję że uzyskam tu informacji o brzmieniu tych radyjek :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine 7906r ;) kontrola nad muzyką w całej linii pasma. Jak masz blisko do stolicy to zapraszam na spoty, będzie okazja posłuchać HSK pod 06 ;)

 

Źle nie było jeśli chcesz mieć mp3 pod Alpine 7894rb. W tym modelu można było odczuć dominacje dołu nad środkiem, ale to mogła być wina oryginalnych zwrotek i wzmaków z tego okresu co miałem podpięte pod HSK.

 

Podpinałem kilka clarionów i za każdym razem odnosiłem wrażenie że ktoś nakłada mi cienką szmatkę na głośniki.

Radia były z starszych czasów. Nie wiem jak mają się wyższe linie clariona z bardziej teraźniejszych lat.

 

Ciekawymi radyjkami są również denony szczególnie wyższe modele np: DCC-1500R radio fajnie radziło sobie z systemem, ale bardzo kapryśne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam owego kenwooda, radio wg. mnie zacne. Duża dynamika to jego największa zaleta. Nie ma co ukrywać że wszystko zależy z czym on ma współpracować. U mnie sprawdza się dobrze. Napisz skąd jesteś bo być może jak byś chciał możesz podjechać i posłuchać go u mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...