Skocz do zawartości

Kupię głośnik sub Cerwin V


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie, kupię subisława :wink: Cerwin Vega 84.

Oferty z ceną kierować we wiadomy sposób.

 

Interesuje mnie tylko 20 centymetrowiec .

Ewentualnie mogę zrobić handel wymienny (za dopłatą jakąś tam) na grający "miękko" i zbyt delikatnie (na moje uszyska) Dynaudio MW-170.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jest jeszcze VEGA 8D4 cóż malusi ten mój monobloczek i tylko 190 W w 2 ohmach wyprodukuje a wolałbym jednak zostać przy 4 ohmach.

Tak sobie dedukuję , że ta jego "twardość" mogłaby może ...nadrobić ? :przestraszony:

Pożyjemy zobaczymy (może ...pożyczymy :cwaniak: ).

Jeszcze jest multum innych które należy ..., niestety trzeba to uczynić trochę ...intuicyjno-teoretycznie :mur:

 

Co jeszcze panowie rozważać do mego królika , ostro jeszcze mi chodzi RF jakiś starszy HX2 albo lepiej jeszcze pierwszy Power Punch :suchy: . No i tylko BR bo closeda na 30cm co stuknie to ..."każdy umi" .

IT odpada za "mientki" będzie hmmm...po prostu mój sub mi ...zginął gdzieś i zaczynam watpic w "siłę" 20 cm , z tego co wyłapałem właśnie Vega umie :lol: . Jak mówicie panowie czyżby pogoń za nowym piecem ?

Jak ma sie sprawa Aliantego :P raz to to słyszałem i dawno temu tyle , że tam( Powałka wie jaki ) trzeba już się sporo "dopiecować" .

Co za świat, przód jeszcze nie ukończony a już mi z tyłu wylazło szydło z wora :zly: .

Wnioskuję, że nabycie tego Cerwina to cud będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to takie moje...lokaty :cwaniak: .

Jak się z audio w golfie "wyleczyłem" to po sprzedaży stuffu kupiłem następny smochód którym jeździłem BEZAWARYJNIE do samej ...stłuczki :super: a ile żonie prezentów pokupowałem :rotfl: .

To lepsze niż bankowe badziewia u mnie (sporo) procentuje :rotfl: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...