Skocz do zawartości

Gz vs. Re


mralz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam muszę się zdecydować na któregoś z wymienionych niżej sub-ów lecz z żadnym nie miałem do czynienia, dlatego prosiłbym o wypowiadanie się osób które niejako miały doczynienia z takim sprzętem, a teraz do rzeczy:

Wzmak to mono Infinity i teraz tak: 450rms@4ohm i 650rms@2ohm

 

Wybór między gz radioactive 12' który ma 500rms 4ohm albo re sr 12d4 który ma 300rms ale opinie na forum czytam pochlebne na jego temat że znosi duuużo mocy... nie wiem czy aż tyle jak go zapne w 2ohm i dam te 650rms żeby nie zszedł z tego świata...

 

gz dziś słuchałem w ori paczce i jak dla mnie gra za twardo, pompa jest dobra ale bardziej buczy niż gra... teraz miałem 10' od pb strojona na 32hz i było zaj***e i tak też teraz chce. Boje się aż tyle mocy dać temu re bo nie wiem jak on sobie da rade za to gz jest troche niedowatowany i według mnie buczy... nie wiem czy to wina takiej ori paczki?

 

Bardzo prosze o pomoc, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mówicie że SR :suchy: tylko czy on to zniesie? nie będzie mu ciut za dużo te 650rms? oczywiście rozumiem fakt aby ostrożnie "dokładać do pieca" z gain-em ale chciałbym wycisnąć z niego wszystko co ma do zaoferowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 też wytrzyma, jeśli będzie to z głową :P

 

Z tym się muszę zgodzić :P

 

Dodatkowo, ten wzmak odda mu tylko 450 ...

 

Wg mnie nawet tyle mu wystarczy.

 

bo ? wyjaśnił byś koledze a nie ...

 

Dlaczego? Nie widzę zbyt wielkich plusów w GZ więc drogą eliminacji stawiam na RE SR :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...