Skocz do zawartości

Boschmann+pleying


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Alez oczywiscie ze mozna kupic cos lepszego..

Podany zestaw to sprzet niskich lotów, ale zapewne sporo osob sie jara (czytaj - podnieca) bo masz tyle mocy ze ho ho.

Gorzej juz idzie z jakoscia, nie wmowi mi nikt ze to sprzet hi-end.

Poburczy, popierdzi, ale z czystym graniem to nie ma co mówic.

Pytanie jakie do ciebie padnie-czego ty własciwie szukasz/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie grał - to dla jednych buczy a dla innych czysto gra.. W dodatku do peiyinga trzeba zrobic dobrą elektryke-to tez kosztuje, w koncu ten 1000rms czy wiecej trzeba jakos zasilac.. Czasami dobrze sie zastanowic w ta strone, sprzet audio to nie tylko glosnik i wzmak, ale odpowiednia instalacja prądowa, ktora poradzi sobie z tym zadaniem. Czasami lepiej wybrac nizszej mocy sprzet, a lepszej jakosci i cieszyc sie doskonałym dzwiekiem.. Ale pewnie dopiero zaczynasz zabawe, wiec musisz "dorosnąc" czasowo :zawstydzony:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Posiadam owego peiyinga co prawda z innym głośnikiem i jak dla mnie gra fajnie :)

Jedni chodzą na rybki, drudzy na cip...

 

Co do pytania autora tematu to jest ono tak sprecyzowane że nie mam słów. Jaki model radia, głośników przednich, pieca pod nie, jaka muzyka, jaki samochód, jaki alternator (jeżeli mowa tu o 1k rms)

Odpowiedz na pytanie potem zadawaj swoje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woolly24 co sie wysilasz ten zestaw to prawdopodobnie na draga jest

a jesli nawet nie to jego zadaniem jest milo lupac i masowac plecy

do tego on jest stworzony przeciez a nie do jakosci muzy

 

sam moge potwierdic ze pizdzing 1K76D daje tyle samo radochy co BXI1100D hifona a cena jest rozna

oba milo lupia ale co do jakosci dzwieku hmm to juz inna sprawa w koncu ma to milo lupac buczec dac czada wkurzać ludzi na ulicach czy jak to inaczej pookreslac

jak by ktos szedl w dzwiek pytal by o A6 DLSa ale nie pizdzinga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem kiedyś piecyk tej firmy, na początek wydawał mi się dobry niby tam jakos grał, ale powiem ci ze niejest to dobry wybór chodz cena przestępna, ale na twoim miejscu wolałbym dozbierac i kupic jakąś używke wzmaka,ja kiedys tym wzmakiem zasilalem hertza hx300
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...