Skocz do zawartości

Stacja multimedialna


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z uwagi na to ze w niedlugim czasie bede jezdzil na taryfie to chcialbym sobie zaplanowac zmiane w systemie mianowicie serce systemu ktore bedzie mi umilalo jazde a wlasciwie czas spedzany na postojach. Nie orientuje sie w temacie stacji , nigdy nie mialem do czynienia z tad ten temat , moje wymagania to tuner TV , DVD lub Divix , nawigacja ale to nie koniecznie chyba ze byl by to garmin lub automapa i najwazniejsze jakosc dzwieku , na ogromny plus byloby posiadanie zwrotki aktywnej i teraz pytanie ile szykowac na stacje ktora by spelnila moje wymogi ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ta osobna nyby masz racje ale osobno DVD osobno tuner TV i GPS to tez nie beda male koszta a wszystko zagracone a stacja 1din nie zagraci :D W co do IVA + procek to muszee poszukac poczytac wyrobic sobie opinie ale dzieki za sugestie bo jestem czarna masa w tym temacie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajoma ma TV , navi , radio w telefonie ...ba nawet 2 karty sim wchodzą i WIFI jest , więc tylko AUX i jazda :)

 

Teraz serio ;)

 

Żadna chyba stacja nie ma na pokładzie proca i potrzeba zewnętrzny proc , a najlepiej to oczywiście jeszcze podłączyć przez optyka.

Marcin z Płocka ma Ivę i proca , więc na szczegóły poczekaj jak ... jak się uspokoi po "zawodach" i opisze co i jak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, szczerze, to chyba moje rozwiązanie nie jest najlepszym rozwiązaniem w sql. Auto grało najgorzej w swojej klasie, także chcąc coś ugrać musicie szukać innych rozwiązań. (kto ma wiedzieć ten wie - jakich)

 

Stacja (iva106) ma tą zaletę, że nie potrzebny jest zewnętrzny sterownik do procka, gdyż wszystko można obsłużyć z poziomu owej stacji. Jednak tak jak piszesz sanders, jest to kolejne urządzenie które trzeba gdzieś upchnąć, no i niestety nie kosztuje złotówkę :/ Zaletą jest niewątpliwie połączenie po optyku, nie łapiesz żadnych zakłóceń , dajesz proca bezpośrednio przy wzmacniaczach i tylko max 30-40cm rca są Ci wtedy potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powalla, szczerze, to chyba moje rozwiązanie nie jest najlepszym rozwiązaniem w sql. Auto grało najgorzej w swojej klasie, także chcąc coś ugrać musicie szukać innych rozwiązań. (kto ma wiedzieć ten wie - jakich)

coz nie zgodze sie Marcin z Toba ,sam ostatnio kupilem 701 do stacji iva200 i to gra (czerwony peugot 206tez swoje robi w podobnym zestawieniu)a tak naprawde ja na pierwszych zawodach Easci tez bylem 4 wiec nie zaczynaj spiskowej teorji zawodow .Caly pic polega na tym ze trzeba system zestrojc na zawody pod plyte easc-i i juz cala tajemnica , zwykla memorka ci nie zagra na tyle co trzeba ,bedzie brakowalo gory i troche fundamentu za co masz pojechane po rownowadze, mikrodynamice i natarciu (wszystkie sa x2) i to jest ta roznica punktowa do michala ktora z twoim systemem mozna bez klopotu przeskoczyc tylko trzeba sie przejsc po placu (jak ery w olsztynie) i pogadac z paroma zawodnikami(tylko nie piszcie prosze ze sie nie da nikogo zlapac -prosze bo to bzdura kazdy w dniu zawodow jest troche zalatany i to normalne bo chce dobrze wypasc,jakos ery byl cierpliwy i chyba to co chcial uzyskal od nas...)napisz na priva to ci pare spraw naswietle i juz wal do szczecina zobaczysz ze bedzie niebo lepiej...

ok ok sorki za offtopa ,Sanders do tej pory nie spotkalem sie z takim kombajnem (takim co do tego wszystkiego gra),a moze do tego co masz dopakuj poprostu stacje wszystko majaca i sluchac bedziesz z cd a reszta na dvd?(alpinowskiej navi nie polecam bo jest ogolnie mowiac do d...y)

pozdrawiam

maniek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chcialem przekombinowac a wymyslilem lepsze rozwiazanie mianowicie albo car pc alo poprostu nie komplikujac sobie sprawy jakis laptopik za 1000zł juz kupie jakiegos malucha a reszte kasy w koncu przeznacze na jakies godne radio i chyba jednak znowu na zmiane suba , albo wywale suba z systemu bo juz mnie to denerwuje ze jak mi cos sie podoba to nie dluzej niz tydzien a pozniej znowu lipa narazie tylko wzmak mnie nie zawodzi i przod chociaz i tu mysle o 3 way :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...