Skocz do zawartości

sterowanie Subwooferem z radia


mario2000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie jak mam podłączyć to wszystko ALPINE CDA-9886R JBL GTO 1260 BR Alpine V12 Model MRV-F300 abym mógł sterować subwooferem z radia bo mam coś takiego a szczerze to nie mam zielonego pojęcia co z czym się je? Byłbym wdzięczny za szybką odpowiedz z góry dzięki. :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się :) jak już mówiłem jest to trzecia para wyjść ( ta na samym dole ), jak podłączysz pod nie i woofer grał nie będzie to trzeba jeszcze go włączyć w opcjach, trochę tych to radio ma.

Właśnie sprawdziłem wszystkie wyjścia w radiu i okazało się że te 3 tak jak mi napisałeś jest właściwe z góry dzięki :zdrowko:

Problem rozwiązany :super:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

proszę o wyrozumiałość ale siedzę cały dzień i dalej jestem .....

zakupiłem radio pionier z wyjściem pod sterowanie suboferem (subofer ze wzmacniaczem) jednak wzmacniacz ma tylko dwa wejścia cinch czy będzie to możliwe sterować tym z radia czy szukać innego wzmacniacza.

jeśli to możliwe proszę prosty schemat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Re znów prośba niby podpoiłem ten sub wszystko jak w instrukcji ale jest fatalnie prawie wcale go nie słychać już stwierdziłem ze jest zepsuty choć nowy. Ja wychowany jestem na radiach ,,safari””i i zupełnie zielony jestem. jeszcze nie mam instrukcji. Radio marki Pioneer DEH-7300BT. Ale znalazłem instrukcje od innego modelu i jest cos takiego ale zupełnie nie wiem o co im tam chodzi może ktoś pomoże i może w końcu to odpali jak powinno, na dodatek nie jestem w Polsce by podjechać gdzieś pod audio car, subofer aktywny

 

Przełączanie ustawien wyjscia dla głośników tylnych lub subofera

Tylne wyjscia prezentowanego tutaj urzadzenia ( wyjscia do podłącznia przewodow głośnikowych tylnych i wyjściowe gnizada typu rca, mogą służyć do podłącznia pełnozakresowych głośników fuul lub subofera

jeśli wyjscie dla glosnkow tylnych ustawisz na obsługę sub możesz podłączyć przewody bezpośrednio bez wzmacniacza ewnetrzengo.

Poczatkowo urzadzenie ustawione jest na obsługę pełnozakresowych głośników tylnych

(REAR SP: FUL)

1 nacisni i przytrzymaj klawisz SRC/OF aby wyłączyć urzadzenie

2 nacisni i rzytrzymaj SRC/OF, az na wyświetlaczu pojawi się nazwa funkcji

3 Nacisni pokrętło MULTICONTROL aby wyświetlić opcje do wyboru

4 Obracajac pokrętło MULTICONTROL wybierz ustawienia wyjscia i naciśnij aby potwierdzic wybór

5 Obracając poktretlo MUTICONTROL wybierz ustawienia

 

 

 

- jeśli zmienisz ustawienia kontrolera subofera ustawienia paramterow wyjscia sub i wyjscia nie tlumionego mogą powrocic do ustawien fabrycznych

- zarówno wyjscia przewodów tylnych głosnikow i tylne wyjscia RCA sa jednoczesnie właczane w tym ustawieniu

 

trudno to bylo napisac a gdzie zrozumiec :zdegustowany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...