Skocz do zawartości

Dobry wzmacniacz do hsk165


Rado
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Na początku chciałem się przedstawić, mam na imię Radek , na forum jestem już troszkę czasu ale zazwyczaj tylko czytam :zawstydzony: Tym razem postanowiłem napisać bo potrzebuje porady.

Konkretnie potrzebuje dobrego wzmacniacza na przód , aby zasiliły zestaw hertz hsk165. Myślałem o jakiejś 4 kanałówce bo głośniki chcę podłączyć na zwrotnicy aktywnej. Z tego co wyczytałem do tego będzie dobry jakiś stary porządny wzmacniacz. Budżet ok 1000zl -1400zl !

Tyl już mam lecz będę robił jakaś ładna dyskretna zabudowę pod

RF p3d212 i wzmacniacz HIFONICS 1260d spięty rf na 1ohm.

Jednostka sterująca to jeszcze zagadka bo nie mogę się zdecydować czy 1din czy 2 din na pewno pełna aktywką z czasówka , możne tez coś doradzicie .

 

Słucham najczęściej muzyki klubowej

pozdrawiam

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wchodzą w gre 2 wzmaki ?? Sądze że to by była lepsza opcja niż jedna 4ch,większa możliwość doboru odpowiednich klocków pod dany gust,bo wzmak 4ch na woferach może grać ładnie ale z wysokimi kupa może być lub odwrotnie,dlatego może lepiej pomyśleć o 2 wzmakach i dobrać odpowiednio ??

 

W tym budżecie znajdziesz na wofer alpine 3545 która z tych hertz-ów wydusi wszystko,wzmak sprawdzony z tym zestawem i jak dla mnie super sie zgrywa z nimi, a na wysokich był stary ADS ;)

 

W tej kasie można jeszcze sporo innych klocków godnych uwagi znaleźć,dobrze by było jakbyś już miał wszystko na gotowo porobione i protestował sobie,bo pare ciekawych opcji by było gienki,ss,audio arty itd itp.

 

Co do radyjek z aktywką miałem Pioneerka P99R na początku stwierdziłem że to nic specjalnego ale w końcu przekonałem sie do niego. Dobre radio ze zwrotką i korekcją czasową.

Oprócz tego rożne alpiny mają też to,sprecyzuj bardziej na czym Ci zależy i jaka kasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp!

Tez tak myślałem ze jeden wzmacniacz to może być lipa !

Oczywiście mogą być 2 wzmacniacze tylko oby nie za wielkie bo miejsce ograniczone.

 

Co do radyjka sam nie wiem myslalem nad

ALPINE IXA-W404R 2Din + PXA-H100 ALPINE CDA-9886R + PXA-H100

PIONEER DEH-P88RS II ale nie ma usb

Cena nie gra roli ale bez przesady :super:

U mnie w miescie nie ma gdzie testować sprzętu tak wiec zdany jestem na was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...