Skocz do zawartości

Gdzie naprawić radio clarion?


marcin-real
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zostałem oszukany przez jednego ch... Na alledrogo ... Ale to temat na dłuższe pisanie. Kupiłem Clarionka 948 niby sprawny... Płyt nie łyka do końca a na dodatek wypadł z niego guzik (z garderoby) i winda oszalała... Sku... twierdzi że wysłał sprawne.

Chce zrobić analize i ewentualnie naprawić.

Wiem że serwis w Wawie... Ale szukam coś bliżej... czyli śląsk.

I jak ta procedura wygląda w przypadku wysyłki do serwisu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: ono ponad miesiac gralo OK wiec nic nie wskurasz , ba zreszta moze Ci napisac ze sam wpakowales tam guzik ...duzo rzeczy moze sie stac przez miesiac .

nie do końca tak było bo testowałem wszystkie funkcje na sucho bo w robocie je początkowo miałem i nawet nie trafiło do samochodu... Trwało to tyle czasu bo sprawę do sądu skierowałem ale mi ją przenieśli z Rybnika do Koszalina i odwołałem to bo nie będę całego kraju pokonywał ....

Jeśli bym miał ekspertyzę iż nie mogło się to stać podczas transportu to bym miał asa w rękawie i na polcaj bym poszedł....

 

Dajcie namiary na Pana Józefa :)

a moze jak masz chwile to sprobuj sam ogarnąć temat.. mechanizm łykania płyty wraz z nowym laserem to ok 150 zł i wcale trudno się go nie wymienia..

widziałem twój temat ale na razie nie chcę sam łap tam wpierdykać.... chodzi mi głównie o naprawienie windy .... bo już zamówiłem zmieniarkę do niego więc problem napędu jakoś bym przebolał ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...