Skocz do zawartości

Mały wzmacniacz na tweetki


Hellsin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sony xm 2025 Tu masz jeden na sprzedaż

 

widziałem go, ale po co ciągnąć go z DE, skoro w PL chodzą po max. 100 zł ?

 

jest na za alle fany audison bodajze taki ktorego szukasz ale niestety uszkodzony :/ moze warty naprawy?

 

też widziałem ...

 

Alledrogo i jebejem mnie nie zaskoczycie :) Bardziej zależy mi na zbędnych kolckach forumowiczów, a może się coś trafi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "stestowałbyś" Memphisa ST-100 malusi, zacniusi i całkiem taniusi.

Niewiele ustępuje innym a może okazać się dobrym wyborem, Tobie oddam go za ...150 złociszy, :cwaniak: . No chyba , że szukasz coś ...drożej :rotfl: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że problemem nie jest wzmacniacz.B40 jak i reszta starszych braci doskonale sprawdza się w tej roli.

Nie zamieniłbym go na XM'a czy LR'a.

 

Ja się przesiadłem właśnie z XM-3025 na B40 i ..... Nie ma co porównywać jak dla mnie - trzeba po prostu posłuchać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może "stestowałbyś" Memphisa ST-100 malusi, zacniusi i całkiem taniusi.

Niewiele ustępuje innym a może okazać się dobrym wyborem, Tobie oddam go za ...150 złociszy, :cwaniak: . No chyba , że szukasz coś ...drożej :rotfl: ???

 

nadal za duży :)

 

Myślę że problemem nie jest wzmacniacz.B40 jak i reszta starszych braci doskonale sprawdza się w tej roli.

Nie zamieniłbym go na XM'a czy LR'a.

 

Ja się przesiadłem właśnie z XM-3025 na B40 i ..... Nie ma co porównywać jak dla mnie - trzeba po prostu posłuchać :]

 

ale nad czym ta dyskusja ? Po prostu Genesis nie przypadł mi do gustu i nie ma o czym mówić ...

Tweetki dopiero zagrały przyjemnie i trafiły w mój gust na VR404XR, nie mniej jednak jest on za duży, tak samo jak i VR203, nad którym długo siedziałem ... ( wymiary )

Jak się w końcu wnerwię, to znając życie upcham VR404XR :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak będzie najsensowniej.

Dziwie się co to za auto jak taka popierdułka(404)nie wchodzi :wink:

 

bo już ma 2 kolegów :P

 

Wzmaczek

 

Wysteruje KAŻDE wofery więc strach pomyśleć co zrobi z tweterami :zawstydzony:

 

nie dziękuję :)

 

Audio Art 70.2 X? Jest do oddania u mnie.

 

poszedł PW

 

A ... SS p205 ? Za niecałe 200 zł. Troche długi i wielo-kanałowy ;-) ale...

 

ale wolę VR404XR :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, dobry ( pół ) Audiotec-Fischer. Miałem kiedyś tą "czekoladkę" w tych czasach szukałem basiora i mega kopa gdzieś tam poszedł do ludziów :rotfl: za psi grosz ale ... dedukując grę starszego helixa powinno podejść dźwiękowo na 95%.

 

Może podasz profil (wyznanie) radia i twetersonów bo niektóre ciężko ujarzmić na swój gust ...trzeba niestety inne brać :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...