Skocz do zawartości

EASCA w Olsztynie


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dla przypomnienia wklejam info od organizatora, aby potem nie było, że ktoś nie wiedział:

 

UWAGA !

Przy bramie wjazdowej na teren imprezy będzie imienna lista zawodników car audio, którzy do 3 sierpnia prześlą swe internetowe zgłoszenia na zawody. Dla tych osób będzie zagwarantowany bezpłatny wjazd na teren imprezy. Pozostali, niezarejestrowani internetowo zawodnicy będą sie mogli zarejestrować na miejscu, w dniu imprezy, ale bedą musieli na bramce wnieść opłatę wjazdową w wysokości 15 zł, tak jak każdy zwiedzający.

 

Rejestracja internetowa będzie zakończona dzisiaj (3.08) o godz 23:59 i lista zarejestrowanych zawodników zostanie wysłana do organizatora imprezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechaliśmy do domu.

Wynik niedługo będzie inny. Narazie były spięte dwa akumulatory Hollywooda 100 i graliśmy z 12 voltów. Do Szczecina czeka mnie trochę roboty aby przywrócić auto do stanu poprzedniego i powalczyć z wyższym napięciem. W końcu trzeba przyspieszyć tę emeryturę.

Jutro wkleje jakieś fotki....a teraz idę spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

'dBmax'

gratulacje, rewelacyjny wynik

to już światowa liga... Sylwek bierz się za robotę i na Expo 160 musi być.... Ps Hollywoody dają rade jest potencjał w tych akumulatorach..podwyższone napiecie wcale nie Konieczko.... :zdrowko: :zdrowko: :zdrowko: była ruda była wóda są cuda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja ze swojej strony chciałem podziękować kolegom maxtz, maniek i jego koledze/bratu (sorki ale nie wiem, młody z Hyundaia) i dla marcin_plock za odsłuch mojego auta, sugestie, podpowiedzi i poprawki oraz za możliwość odsłuchania ich autek. Dzięki panowie.

 

maxtz co to za nuta była na tej twojej płytce, o ile się nie mylę pierwszy kawałek ten polski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...