Skocz do zawartości

Kilka prostych ale waznych pytań ^^


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Narazie nie bede medrkowal na temat tego wzmaka , EMIL zauwaz ze moje Hertze tez lubia moc dostawaly juz nawet z dwoch mostkow 160Wat na codzien i podobalo im sie to ;) Ale byly tez pedzone oldami ktore mialy 30-50wat i graly nie gorzej , ostatnio graly pod phase ktory wedlug specyfikacji ma 85Wat i w zadnym momencie nie moglem narzekac na brak mocy a w przypadku pionka licze na jakosc moc to sprawa drugo planowa choc jak patrze na pomiary pionka 922 to widze ze moc mierzona jest wyzsza od tej na papierze wiec moze i w jego wypadku tak bedzie ale relacja we wtorek

 

 

p.s pionek ma tez zalete w postaci stabilnosci w mostku do 2ohm i 1ohm na pojedynczy kanal co prawda producent nie podaje mocy ale moze kiedys ktos to pomierzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakosciowo 6020 nie odstepuje od 10020 , co do innych to kwestia danej chwili , stare alpine sa tez godne polecenia seria V12 i 35... , Jest na allegro teraz wzmak Hertza starej seri cos czytalem ze ciekawy , myslalem tez nad wzmakiem eton , sam poprostu ostatni troche szukalem i cos sie tam znalazlo w tej kasie jeszcze RF 501x choc koledzy pisza ze nie jest to rewelacja , a juz prawie go kupilem w koncu padlo na pionka.... Ale poprostu wybor to jest kwestai obecnej sytuacji na allegro :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najlepiej , poznasz swoj gust i nabierzesz doswiadczen a przy okazji wybierzesz cos najlepszego dla siebie albo... wpadniesz tak jak ja ze bedzie ci wzmak odpowiadal przez miesiac dwa a pozniej i tak cos w nim znajdziesz lub z samrej ciekawosci czy nie moze byc lepiej znowu zmienisz :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balem sie tego stwierdzenia bo kiedys sluchalem jednego i drugiego na tych samych klckach ale w pewnym odstepie czasu i wydawalo mi sie ze graja podobnie lecz nie identycznie ale moze to byla wlasnie roznica mocy , moze kontroli albo nie wiem czego ale odnioslem takie wrazenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...