Skocz do zawartości

Macrom MW6 + ext t28 vs AS hx165 phase


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mie się jakoś...finanse ukończyły :kwasny:

Teraz grzebię w górnym paśmie :rotfl: .

Dziś "stestuję" DLSa na nich, nawet da się nim przyciąć je jak tradycja każe :super: .

 

:rotfl: pińćsetka na nie, łojoj trzeba by pewnie cewkę (skromną) w zwrotnicy uklecić z grubszego druta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1002 ma 200wat a studio500 250wat.Jeśli ktoś chce poczuć prawdziwą moc to mam piecyk 300wat na kanał :luka:

Mam kilka potworów jak by ktoś chciał posłuchać w tym studio300 i 500.Rubicon1002 jeździł u mnie w aucie kilka lat(wolf mocno się zdziwił jak zobaczył że nie miałem sub'a).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko powyzej dałem przyklad czegos co ma/mial na stanie.

Oczywiscie "pińcetka" bedzie fajna(fajniejsza) ale musiałby kogos z nią poszukac a to moze byc problem w lublinie. A DCX'a ma pod ręką, wiec stąd moja propzycja.

 

Chyba ze wpadnie do W-wy to moze podjechac do Raadka, jak sam podał powyzej ma kilka ciekawych propozycji w tym te obracajace sie w temacie

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapco 500 fajny piec na pewno ,ale miałem jakieś dziwne wrażenie, że na te 250wat to mógłby mocniej targać wooferami. Barwa, kontrola fajna, ale np DM200 specjalnie gorzej sobie nie radził a niby 100rms mniej na kanał:)

Takie o subiektywne wrażenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko powyzej dałem przyklad czegos co ma/mial na stanie.

Oczywiscie "pińcetka" bedzie fajna(fajniejsza) ale musiałby kogos z nią poszukac a to moze byc problem w lublinie. A DCX'a ma pod ręką, wiec stąd moja propzycja.

 

Chyba ze wpadnie do W-wy to moze podjechac do Raadka, jak sam podał powyzej ma kilka ciekawych propozycji w tym te obracajace sie w temacie

Niestety nie mam, jak bym miał to logiczne że bym podpiął. DCX już dawno sprzedany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce poczuć prawdziwą moc to mam piecyk 300wat na kanał :luka:

Błożesztymój. Co to za sprzęcik? Miałem optidrive 2x250 przy 12V i 4 ohm to napędzał u mnie 2x12 i nawet się nie spocił. :) Była zabawa jak go podłączyłem pod Audio Systemy od Marcysia :)

Edytowane przez Kamyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...