Skocz do zawartości

Kończy Ci się ubezpieczenie? Kupon AXA -50 zł


K@mil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

 

Jako, że mam mniej niż 26 lat, szukałem najtańszej polisy OC.

Po 3 dniach telefonowania, odwiedzania placówek, kalkulowania znalazłem najtańszą opcję:

 

http://www.segurodirecto.pt/Files/Images/Axa-Direct-Poland.jpg

 

Jeżeli również planujesz ubezpieczyć tutaj samochód, podaj przy podpisywaniu umowy numer polisy:

 

AA/1945219/00

 

W zamian otrzymasz:

 

50 zł na Pakiet OC lub Pakiet AC i aż 100 zł na Pełen Pakiet lub Pakiet dla Kobiet przy ubezpieczaniu samochodu

 

100 zł na Pełen Pakiet przy ubezpieczaniu motocykla.

 

Ty zyskasz zniżkę, mi również to pomoże w przyszłości :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

 

 

Na początku też miałem najtaniej... Axa dało mi ok 1000 zł, gdzie np PZU ok 2000 zł. Wszystko było ładnie, dopóki nie zatrzymałem się swoją betą na A3. W sumie zderzak mu tylko wgniotłem. Następne oc podnieśli mi o POŁOWĘ!!! Ale kij, wziąłem. Miesiąc temu znów kończyło mi się oc. Myślę- teraz będzie tańsze. No, jak chu. Podnieśli mi znów o 400 zł :idiota: Poszedłem do PZU. Szczęka mi opadła... 1200 zł taniej, niż w tym zasranym AXA! (pzu 850 zł na rok, axa 1900 z groszem).

 

 

A ten talon dla polecającego (czyli np dla Ciebie, Kamil), to jest jakaś zniżka (chyba 50 zł) na jakieś bankiety, czy imprezy firmowe, w jakieś sieci hoteli, czy coś. Wiem, bo też tak kiedyś kumplowi dałem numer mojej polisy. Pic na wodę fotomontaż! (no chyba, że coś się zmieniło).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja poprzednio miałem w HDI (dla młodego kierowcy najtaniej mieli), kupiłem obecne auto i było w PTU ubezpieczone - jak się końćzyła polisa, to zdecydowałem się w PTU pozostać, bo wyszło mi 70 zł taniej niż w HDI (50% zniżki i 30% zwyżki za wiek w obu przypadkach), teraz w weekend mi się skończyło OC (a 28 mam 25 urodziny) i zostaję w PTU, tylko nową umowę podpiszę po urodzinach, żeby te 30% taniej było :hyhy:a na razie się bujam do pracy i z powrotem na spokojnie nie podpadając stróżom prawa :wink:

 

niestety każda jedna ubezpieczalnia bierze pod uwagę dokładną datę urodzenia, a nie rocznik czy miesiąc :znudzony: więc ta opcja mi się najbardziej opłaca (nie licząc ryzyka "wpadki" w razie kontroli drogowej - NO RISK NO FUN :rotfl:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie kontroli drogowej.... to twoje najmniejsze zmartwienie , potrac pieszego albo miel stluczke i nie daj boze zeby byly ofiary bo do konca zycia sie nie wyplacisz... co dowieku to pewnie jestem w bledzie ale myslalem ze dopiero od 26roku zycia znikaja zwyzki za wiek a nie od 25 ale pewnie mi sie wydawalo ;)

 

 

 

 

p.s JA swoja vectre mam w benefi ubezpieczalem poprzez mbank - 465zł rozlorzone na 12rat... nawet nie poczolem tego OC ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders SKOŃCZONE 25 lat w większości przypadków kasuje wyżkę za wiek ;) aczkolwiek w niektórych ten wiek jest wyższy, ew. są 2 stopnie zwyżek (np. Warta 23 i 25 lat progi + lata posiadania prawka - jak miałem 22, to w Warcie wychodziło pod 1800 zł, a w HDI koło 750), rok temu w HDI coś ponad 700,a w PTU jakieś 650 + NNW.

 

teraz niestety muyszę zaryzykować, bo się z kasą nie przelewa... a na codzień jeżdzę spokojnie i oczy mam dookoła głowy - na szczęście miałem instruktora, który mi pewne rzeczy z zakresu bezpieczeństwa na drodze wpoił do łba :hurra:

 

w mbanku (mimo, że tam mam konto i kartę kredytową) wyszło mi drożej niż w PTU niezależnie czy zwyżka by była czy nie ;)

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz w weekend mi się skończyło OC (a 28 mam 25 urodziny) i zostaję w PTU, tylko nową umowę podpiszę po urodzinach, żeby te 30% taniej było

 

 

 

Też tak kiedyś chciałem zrobić, bo brakowało mi chyba miesiąc. To w HDI powiedziała mi, że jak ktoś (tylko nie wiem kto, hmm) się dopatrzy, że była przerwa w kontynuacji OC, to mogą nałożyć karę chyba nawet 2 tys zł. Lepiej się dowiedz, żebyś nie był zdziwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez OC ? Sprawdź ile kosztują kary z Funduszu Gwarancyjnego jak to znajdą ...a wierz mi że to znajdą i to po latach, a mają na to ...10lat (odsetki) . Kwoty są w euro ..setkach euro i nawet 2 tygodniowe wczasy od OC są "nagradzane" > spytaj a zobaczysz , czy warto ryzykować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście, że mój ojciec ma ukończone 25 czy 26 lat :P:cwaniak:

Do tego 60% zniżek za bezszkodową jazdę i ja jako użytkownik pojazdu, ojciec jest właścicielem, zapłaciłem za OC ok. 470zł. razem z NNW w Allianz za Forda Mondeo 1.9TDi, także wydaję mi się, że nie jest to zła cena. Wcześniej fura była ubezpieczona w HDI i na takich samych zasadach robiłem opłaty i nigdy kwota OC nie przekroczyła 500zł. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno przestałem się szwędać po różnych dziwnych ubezpieczalniach (ile mnie nerwów kosztowały te samopomoce, PTU itp) teraz jestem wierny PZU i nie narzekam (ubezpieczone dwa samochody i motocykl) za Nubirę 2,0 zapłaciłem 186zł jedną ratę jeżeli bym zapłacił z góry za cały rok to by było jeszcze taniej oczywiście mam pełen pakiet zniżek msn-wink.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Axa golf 1,3 > 212zł na rok , Link4 VW 2,4 > 550rok . Opcje te to najtańsze na rynku , bo obdzwoniłem chyba wszystko ;)

 

Golf w Link4 kosztowałby 450zł na rok i to jeszcze ze zniżką stałego klienta (+max zniżki za "wysługę lat") i 2 autek Link4 , więc podziękowałem grzeczne ;)

 

 

PS: Daniel to się przeprowadź :cwaniak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beta 2.5 td 30 % (w sumie trzeci pojazd) w PZU, na rok 850 zł (jedna rata), bezszkodowość (w pzu, bo w axa przyłożyłem raz), 26 lat za parę dni... Ogólnie wyszło najtaniej, bo też sporo dzwoniłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ojcu kończyło się ubezpieczenie w zeszłym tygodniu i najtaniej wyszło mu w PZU. AXA policzyła mu jakąś kosmiczną składkę, sporo wyższą niż w PZU. Kalkulator na stronie AXA wyliczył całkiem OK, ale po rozmowie z konsultantem już tak różowo nie było. Więc ubezpieczenie nadal w PZU :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Też opisze swój przypadek. Jestem posiadaczem Bory silnik 2.3V5 czyli max ubezpieczenie bo powyżej 2 litrów. Auto mam 2 lata pierwszy rok miałem PZU bo mieli jakieś super rabat dla auto z pierwszą rejestracją w kraju. Później juz nie było tak wesoło i zmieniłem na HDI. Teraz kupowałem 3 polise. I zostałem w HDI mam pełne zniżki i wieku mi nie uwzględnili. Koleś w ubezpieczalni nie policzył +30% a koncze lata 15 października. Pytałem czy tak można a on na to żę pisze się później aneks do polisy jak skończe 25 lat i bedzie wszystko git. Suma całej polisy Oc z NW na 15.000 i Asistance na holowanie do 2000zł wyszło mnie 591zł. Więc mysle że to dobra cena. :cwaniak:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odkopuje , na chwile obecna mam w PTU i wyliczyli mi 600zł na rok OC/NW

mam 60% znizek , zadnych zwyzek

moze ktos cos poleci gdzie bedzie taniej? na stronie MTU same OC wyszlo 440zł to juz taniej i czekam na tel od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...