Skocz do zawartości

KENWOOD KAC-PS500F


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem jakis czas temu KAC 846 i to samo było, oddałem go na przegląd, poprawienie lutów itp. do szpeca - Pan stwierdził, ze tak ma byc i nie przeszkadza to. Swoja droga jakie wrażenia z odsłuchu?? Ostatnio był ten PS 500 za 400zł :wsciekly: , że tez akurat wydałem kase n cos innego łyknałbym go, ciekawe jak w zestawieniu z gm x924, niesttey nie przekonam sie, moze kiedys kupie na testy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 rok później...

Może odgrzeje kotleta. Szukam czegoś z kenwooda do napędzenia mojego systemu. Na przodzie grają Etony 172.2 a w bagażniku będzie helix p10w. Mam dylemat czy ładować się w 500/501F jako wzmak na cały system czy szukać jednak 400M (300T?) na suba i czegoś ciekawego ze starszych kenwoodów na przód (np 1021). Mono to mono i pewnie na subie spiszę się lepiej ale trudno mi coś powiedzieć bo nie jestem obsłuchany. To mój pierwszy jako taki system w aucie. Musze złożyć go na oślep żeby mieć jakiś punkt odniesienia. Nie wiem czemu ale chciałbym zacząć od kenwooda. Jednostka to W8534.a muza to heavy/classic rock. Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 


Na chwilę obecną wstawiłem większy alternator (Bosch 120A + nowe kable) oraz wymieniłem aku na nowego Bannera 74ah. Musi wystarczyć. Bynajmniej na start.
Bez problemu. U siebie mam bardziej prądożerne piecyki i 90A starcza, gorzej z AKU na postoju... 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super. Zacząłem od prądu inaczej nie ma sensu.

 

Dzisiaj doszedł W8534Y. Jestem bardzo zadowolony i wszystkim polecam tą jednostkę. W moim odczuciu gra lepiej niż clarion dxz848rmc, 948rmp (958rmc pewnie gra tak samo jak dwa poprzednie) oraz alpina 7893. Miałem te wszystkie radia w krótkim czasie i serio kenwood mnie powalił także zostaje. No i jedno jest pewne odcinam się od grajków clariona. Miałem już dość braku życia i werwy. Ogólnie grają słodko i bez ostrzenia ale zbiera na wymioty po dłuższym obcowaniu z nimi.

 

Co do wzmaków to chciałem zrobić jak radziliście czyli 300t (lub pochodne) + 400m ale traił mi sie PS500F za 300zł wiec go kupiłem. Nie wiem co to będzie i jak poradzi sobie z helixem P10 no ale w tej kasie musiałem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zapytałem o co chodzi. Bo wg mnie zagra i na subie i na przodzie. A w przyszłości mógłby zagrać na cały front aktywnie a poszukać mu ładnego kompana czyli 400M. To dobre klocki na początek zabawy, ale to już zostało napisane/powiedziane wiele razy na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl: Spoko to tylko opinia jak każda inna. Wszystkich nie słuchałem a te które wymieniłem po prostu mi nie podeszły na tle konkurencji i większość wie jak grają. Po prostu nie tak jak lubię, z życiem. Może i warto wziąć sobie do serca tę opinie jeśli ktoś kupuje w ciemno. Byłem kiedyś fanem clarka ale jak obsłuchałem więcej sprzętu w różnych konfiguracjach przeszło mi.EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam zupełnie odwrotnie, bo mnie się przestawiło z Alpine na Clariona :D Gra inaczej, ale ja po pewnym czasie nie słyszę, żeby to bez życia grało :) Dopasowanie do systemu, strojenie. Trzeba przemyśleć jak to ma wyglądać, z czym ma grać, bo można albo system zamulić, albo dorobić takie "życie" na górze, że uszy więdną :D Również nie robię OT już, ale nie szufladkujmy :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij


×
×
  • Dodaj nową pozycję...