Skocz do zawartości

Głośniki 165mm odseparowane do 500-600pln


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje zestawu odseparowanego do posiadanych juz elementow:

Alpine 9883R

Axton C502

Sub MDS-08

Zalezy mi glownie na jakosci, wysokie powinny byc lagodne. Slucham roznej muzyki.

Allegro niewiele prezentuje:

http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=5168&price_from=500&price_to=650&postcode_enabled=0&state=0&distance=1&postcode=&city=&buy=0&listing=0&listing_sel=2&listing_interval=7&view=gtext&order=t&clear_cookie=0&a_enum[720]=1&a_enum[44]=all&change_attr=Poka%C5%BC

 

Pozdrawiam.

 

Na przyszłość proszę nie robić błędów w tytule tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to juz zostaw :) Zmienisz z nastepnym zakupem. :) Wrzuc Hertze HSK, Mac audio CFX 2.16, rainbow csx 265, AS mx 165 wzaleznosci od gustów i badz swiadom ze nie graja na max swoich mozliwosci :) A nastepnym razem zapytaj zanim znow wybierzesz... Choc na pocieszenie ten axton to nie najgorsze co mogłes zrobic, tragedii nei ma i pewnie na jakis czas wystarczy. Równiez kiedys miałem tego axtona na pokładziei rowniez kiedys zasilal mi przód... Pozniej jednak w mostakch na chwile zasilal 2 suby i byla to zdecydowanie madrzejsza opcja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytania:

- jestem w trakcie kompletowania wszystkiego, przy aku jaki zastosowac bezpiecznik suma dwoch z axtona czy odpowiednik jednego (tak chyba sadze ze byc powinno) i zapewne kilka amper mniej a co w przypadku dwoch wzmacniaczy?

- szukam jeszcze moze osobnego wzmacniacza bo zastanawiam sie aby axtona dac do napedzania przodu a inny na tyl lub odwrotnie. Kasa to tak do 200pln.

- i czy pradowy 25mm2 bedzie odpowiedni dla dwoch wzmacniaczy i rozdzielony na 2 X 10mm2

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokleje się do tematu.

Czy ktoś coś wie na temat zestawu Carpower CRB-165Set:

http://www.audioskle...set-p-2207.html

W budżecie się mieści. Wie ktoś może co to warte?

 

Montowałem te głosniki w Omedze B FL. Drzwi wygłuszone stp + GMS pod boczki. Zasilanie Steg 120.2 2x120 RMS. Woofer charakteryzuje się mocną i zdecydowaną dawką basu, to coś zawieszone pomiędzy wooferem ze starego a nowego wydania Hertzów HSK ( bliżej mu do nowszej seri ). Wysokotonowy bardzo przeciętny, co prawda nie daje po uszach tak jak ten z zestawu ESK, ale jest wyczuwalnie męczący, do syka ze starszych HSK mu brakuje o nowszym modelu nie wspominam. Mysle, że zestaw godny uwagi, na pewno deklasuje duzo zestawów do 450 zł. Jak ktos pokombinuje ze zwrotnicą czy ustawieniami na radiu to i z sykami powinien dać sobie radę.

Edytowane przez Karolo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokleje się do tematu.

Czy ktoś coś wie na temat zestawu Carpower CRB-165Set:

http://www.audiosklep.pl/carpower-crb-165set-p-2207.html

W budżecie się mieści. Wie ktoś może co to warte?

 

 

Cena troszke przesadzona...ten zestaw mozna kupic duzo taniej w promocjo na alledrogo. Jesli chodzi o system do 500-550 polecilbym ci rainbowa sax265. Zestaw naprawde godny uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...