Skocz do zawartości

Zakłócenia w tweeterach


wachcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Heh... no PRAWIE trafilem z tym ukladem zaplonowym :) Co do czujnika to musial bys podac wiecej danych... Ale jesli da sie cos takiego wymienic to lepiej to zrob. Czasem szkoda w tym grzebac a czasem jest to niemozliwe. Zalezy co to za ustrojstwo i co dokladnie padlo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zrobiłem małe przemeblowanie w bagażniku. Wyrzuciłem chwilowo kondensator, wrzuciłem nowego proca. Dopóki silnik był wyłaczony było ok, ale gdy odpaliłem, tragedia :) Piszczenie w tweeterach jak cholera. Przekładałem RCA na wszystkie sposoby , nic nie pomaga.

Chyba będę musiał sprawdzić, czy po ponownym podłączeniu kondka coś się poprawi. Jak dalej będzie tak samo to się chyba powieszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, czujnik fal radiowych kodowany ze zmiennym kodem ktory odbiera sygnal z pilota i przekazuje impuls do odblokowania immobilizera i odpala silnik

 

wersja dla mniej kumatych :)

takie male g w puszce w aucie co odpowiada za odpalenie silnika na odleglosc

to dranstwo powoduje zaklocenia dlaczego nie mam pojecia

pod odpieciu nic nie piszczy nic nie trzeszczy efekt gramofonu znika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmmmm no powiem że zgłupiałem bo w zasadzie to tam nic nie ma, trzeba by to rozebrać i zobaczyć, ale to raczej czułe urządzenie i być możę przyczyna leży jednak gdzieś w samochodzie, a to jest tylko skutek ale mogę się oczywiście mylić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, pod odlaczeniu ( odpalania z pilota ) czyli auto odpalam z kluczyka efektu nie ma czyli dzwiek jest czysty

ewidentnie ta centralka odpowiada za kiepski dzwiek :)

No tyle to przeczytałem, tak głośno myślę co tam w środku jest takiego podatnego ? może wysypała Ci się filtracja (o ile jest) i idzie syf na procka a te sieje, sam nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Herdi, nie mam pojecia co jest w srodku natomiast dzwonilem do sklepu w ktorym to bylo kupowane am jutro do nich podjechac wymienia mi na inny i po podlaczeniu zobaczymy

 

sam jestem zdziwiony ze to powoduje takie efekty w audio

spotaklem ze ze CB GPS a nawet niektore stare zestawy glosnomowiace sprzegaly sie ze sprzetem ale z tym pierwszy raz sie spotkalem co ciekawsze znajomy mial w hani del soul i nic sie z tym nie dzialo

 

a ja mam dokladnie to samo ustrojstwo odpalanie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrala po odłączeniu nie zakłóca, przedtem było dobrze.

Czyli to ONA ma kaczora, albo cos sie przebiło (kondensator) albo rozetkło albo zetkło :)

Daj fotke tego czujnika ...może to chińska elektronika zalana żywicą :) ?

 

Hmmm.... jakoś te wszystkie zakłócenia tak mają , że włażą albo w suba albo w twetery.

 

pamietam co się namęczyłem z piskami u mnie (alternator, nowe kable przerzucanie sygnałów stronami itd. ) okazało sie , że wzmacniacz nie chciał się stykac galwanicznie z karoserią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...