Skocz do zawartości

Kable sygnałowe RCA


kret87
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Interesuje mnie Wasza opinia na temat kabli sygnałowych do 100 - 150zł, oczywiście za parę do stereo.

Który ewentualnie wydaje się solidniejszy i lepiej wykonany, co do dźwięku to wiem, że to zależy od komponentów instalacji ale uwagi mile widziane ;)

 

1. AIV Snake

2. TEC Pecision PS4

3. Phonocar 4/246(Platinum) te zielone ;P

 

A może jakieś inne porównania albo sugestje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Ja korzystam z TEC Precision dla systemu przedniego.

Całkiem ciekawy "drut"

Nieźle wykonany,nie ma zakłóceń etc.

Porównac go tylko moge do "zestawowych" Dietz-ów bo takie miałem przedtem.

Z racji że reszta sprzetu budzetowa wielkiej różnicy nie ma.

Wydaje mi sie że woofer odzył troche basem ale czy to nie placebo tego nie wiem :)

Ogólnie dośc solidny kabel w przystepnej cenie.

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TEC z wymienionych jest najtańszy i wydaje mi się też rozsądną propozycją, a jak wyglądają wtyki? Rozkręcane czy na stałe zamontowane? Rozkręcane dają możliwość naprawy albo zmiany wtyków a jak na stałe to tylko cięcie ;P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np. mam coś takiego: Macrom RCA M1LC-5 bardzo fajna sygnałówka z odkręcanymi końcówkami, porządnie wykonana (końcówki są zalepione jakąś gumą, także raczej prędko się nie urwą) oraz kabel jest w nylonowym, dosyć grubym oplocie. Wymienionych wyżej kabli nie miałem, więc się nie wypowiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem Phonocary. Wtyczki bardzo ładne i rozkręcane, brak sterowania, ładne kalesonki i oplot zewnętrzny z takiej żelowatej gumy, takie coś bardzo giętkiego. Jakość wykonania moim zdaniem jest na najwyższym poziomie.

Mogę porównać do czerwonych Sinuslive z serii CA. Sinuslive są bardziej podane na gięcie, nie prostują się tak ładnie jak Phonocary. Złączki chyba te same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam....... kabel mikrofonowy sheller'a 10mb za (40 PLN) + 4 wtyki RCA Neutrika (za 32 PLN) i sam zrobiłem sobie 5m RCA stereo. Mam tez Eagle Cable MC-60, ktory kosztowal ok. 200 PLN i w tej chwili bym go 2-gi raz nie kupił tylko znowy sam zrobil sobie sygnałówki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przymierzam się do kupna tych kabli Phonocar Platinum 4/247: http://www.allegro.pl/item1084165399_kable_rca_cinch_phonocar_4247_4rca_potrojny_ekran.html

 

Czy one są oby na pewno oryginalne. W internecie znalazłem taki kabel jednak tam miał ciemniejszy kolor i na każdym RCA napis "Phonocar"

 

Mógłby ktoś przyjrzeć się tym kabelkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tych kablach jest również napis Phonocar, natomiast nie wiem jak z napisem na końcówkach, poza tym kupowałem już z tej firmy i nie mam żadnych zastrzeżeń. Najlepiej wysłać maila z zapytaniem czy może jest to jakaś nowsza albo starsza rewizja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...