Skocz do zawartości

Alpine 3539 popsuta...


apoc
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wlasnie dostalem wzmacniacz, zakupiony dla kolegi od uzytkownika forum (narazie nie bede podawal nicku, do wyjasnienia sytuacji, narazie nie odbiera telefonu, ani nie odpisuje na sms, wczoraj tez nie moglem sie do niego dodzwonic) i jest on popsuty, mianowicie po podlaczeniu zasilania i remote slychac pisk z wnetrza wzmacniacza, po podlaczeniu zrodla nic sie nie zmienia, po podlaczeniu glosnikow slychac z nich identyczne piski jak ze wzmacniacza, nieraz dochodza trzaski. Co to moze byc i jakie byly by koszta naprawy (jesli wogole da sie i jest sens to naprawiac)? Edytowane przez apoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem Ci przez telefon mi to wygląda na uszkodzoną w jakimś stopniu przetwornicę ale to dopiero można by było stwierdzić po głębszym obadaniu wzmaka confused.gif

 

Don't miss this information, check that forex investment

sorki za OT:

@maxtz: chyba masz wirusa na kompie, który Ci spamerskie URL-e dodaje do postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzmacniacz dziś trafił do mnie na warsztat no i po jego rozebraniu okazało się że ktoś w nim konkretnie grzebał confused.gif ]

Konkretnie jeden tranzystor ma wycięte nóżki a drugi jedną odlutowaną po za tym prawie na wszystkich widać ślady lutowania angry.gif

 

Generalnie wygląda na to że sprzedający szukał jelenie thumbdown.gifthumbdown.gifthumbdown.gif i powinien trafić na czarną listę bann.gif ale to już zależy jak się sprawa zakończy.

 

Mam porobione fotki jak to wygląda ale za cholerę nie mogę ich nigdzie wpakować na serwer wallbash.gif może później się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Tomek, probowalem sie skontaktowac z Panem, ale niestety jak zwykle nie moge...

 

Poczekamy do rozwiazania sytuacji, jesli beda jakies problemy, nick trafi na forum, nick z allegro takze, w celu przestrogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało sie wysłać fotki.

Tak według tego sprzedającego wygląda w pełni sprawny wzmacniacz:

 

 

http://img706.imageshack.us/img706/5808/dsc07777.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us\

http://img705.imageshack.us/img705/1319/dsc07776n.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

http://img23.imageshack.us/img23/1889/dsc07775r.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jeżeli autor postu kupił wzmacniacz jako w pełni sprawny to musi być w pełni sprawny inaczej sprzedawca już jest nieuczciwy (nazwał bym to dosadniej ale zaraz by to wycięto). Nie jestem przeciwnikiem wzmacniaczy naprawianych PROFESJONALNIE gdyż przy dobrej naprawie na oryginalnych częściach można bez problemu zachować jakość wzmacniacza;

Problem niestety jest taki, że każdy chce kupić wszystko jak najtaniej (zawsze poniżej ceny rynkowej) i sprzedać jak najdrożej.

PS

Jeśli w opisie przedmiotu było napisane stan nieznany sprzedaję jako uszkodzone to .... wzmacniacz odpowiada opisowi rolleyes.gif .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze sprzedajacy powinien byc jak najszybciej napietnowany na forum i allegro by takie sytuacje sie nie powtorzyly

Wolałbym aby przed piętnowaniem kogokolwiek poznać także zdanie drugiej strony chyba że nie zechce się wypowiedzieć i schowa głowę w piasek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie z tego wynika ze juz glowe w piasek schowal skoro przez kilka dni nie odpisuje na sms maile , i nie odbiera telefonu to raczej nie jest to przypadkowa sytuacja jeszcze kwestia czy jest toi ktos ze stalych bywalcow czy ktos kto ma 10postow i byl na foruym tylko zeby sprzedac wzmaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli w opisie przedmiotu było napisane stan nieznany sprzedaję jako uszkodzone to .... wzmacniacz odpowiada opisowi"

 

Nie bylo gdyby tak bylo, napisal bym to tutaj.

 

a kupilem go za normalne pieniadze, 330zl to w sam raz za ten wzmacniacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wszystko sie wyprostowalo, troche to trwalo ale zaszla pomylka, sprzedawca prowadzil 2 sprzedaże na raz... Z racji ze wszystko skonczylo sie dobrze, i faktycznie byla to pomylka, nie bede ujawnial nicku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...