Skocz do zawartości

Jeszcze jeden PB 1254!


philsonic
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowy to moj pierwszy post na tym forum.

 

 

Jak w temacie wrzucam filmik z moim subem.

 

FILMIK

 

Reszta sprzetu to kenwood mp4032, phonocar Y-line extra flat + hertz DT16, i na tyle blaupunkt bgx693 a wzmak do suba tak jak u K@mila hpb-602.

 

P.S. - jak bede mial czas to skrece jakis lepszy filmik;P

 

[ Komentarz dodany przez: K@mil: 2007-03-26, 22:01 ]

Poprawiłem link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

philsonic, no filmik hmmm za bardzo nic nie widać oprócz wychylenia!

 

Mocno mu podbiłeś bas? Bo membrana latała jak szalona Na bank na wzmaku podkręcony bas? Możesz zrobić film jak zamkniesz klape jak to gra? Ja już tego suba mojego nie mam a nie widziałem jak gra w autku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie bylem swoim bo to wiesz fura starego a on jakies biznesy zalatwial:/ Bylem z kumplem tym zielonym maluchem z naklejka NOS:P

 

[ Dodano: 2007-04-17, 21:45 ]

LINK

 

 

Nowy filmik pokazaujacy jak slychac PB na zewnatrz. Ciemny troche ale krecilem wieczorkiem dzis wiec szalu nie bylo ale zawsze cos:P

 

 

P.S. jak widzisz Kamil rejestacja nie lata:P A ten dzwiek jakies bzyczenie to blachy graja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Tu macie >>

i tak sobie lata

 

A tu >>

i powiem ze lepiej lata :P ma tylko 25 cm , zejscie ma lepsze a kopniecie troche słabsze no i jest wytrzymalszy mocowo ,ma niby 200 wrms i przezył katowanie pod wzmakiem 400 wmrs co nie można powiedzieć o PB , przypalił sie biedny :P hehe

 

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

 

 

mialem..sprzet poszedl za 1500zl.. teraz kupilem bm zx3t2d i 2x lanzar hrwdc10..25cm niby 700rms ma 1...hehe ale trzeba teraz zrobic skrzyneczke..i pomyslec cos o pradzie...mam alternator 65A...i musze cos powiekszyc...

 

[ Dodano: 2007-08-13, 12:46 ]

tu mozna powiedziec o trzesieniu sie tablicy rej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Powiem Ci ze mam Lanzarka HRWDC ale model 12" pisza ze ma 1000W RMS Ja mam podpietego na 2ohm i moj wzmak przy takiej konfiguracji przy 14.4V daje 800RMS ale wiadomo ze tyle nie da czyli z 700W RMS dostaje i szczerze powiem ze solidnie gra :] Potreafi ostro kopnac :P i da sie na tych glosniczkach sluchac normalnej muzyki :P strojenie mam 38Hz :D Niestety chce sprzedac ten glosniczek poniewaz chce w pelni wykorzystac wzmacniacz :hyhy: (czyli cos 2x2ohm i 15")Pozdrawiam :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Dziewne troszkę. Też miałem ten głośnik i nie wytrzymał 450 W jakie ma mój u-dimension RM V21. Głośnik ma tylko 250W RMS..
Co znaczy nie wytrzymywał? Jak się z umiarem kręci Gainem to nawet 1kW wytrzyma :)

Miałem kiedyś Rockforda 25 cm 200wrms i dopiero znaczą grać jak dostał 400w :)

 

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF to nie power bass :)

 

co masz kakretnie na mysli bo nie rozumiem?

 

Moim zdaniem RF jest lepsza firma od PB i robia glosniczki ktore sa w stanie wytrzymac sporo wieksze moce niz podaje producent :) ale to moje zdanie i opinnia ludzi ktorzy posiadaja RF

 

[ Komentarz dodany przez: greg-si: 2008-02-03, 14:34 ]

Panowie bez spamu i zaśmiecania wątku. Jak chcecie sobie o tym pogadać to przy piwku w dziale 'Przy piwie' :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

PB na nowym wzmaku. Firma nieznana jakas gosciu w sklepie w USA stwierdzil ze ma miec 1.5kW przy 1 ohm narazie pracuje z PB1254 na 4ohm.

 

http://www.speedyshare.com/280492939.html

 

NIedlugo moze zagra jeszce w skrzyni BR.

 

http://images25.fotosik.pl/231/65e82d3e032f9569m.jpg

 

A tutaj kawalek nowego kabelka. Ojciec twierdzi ze bral 35mm^2 ale jak zmierzylem i przeliczylem to wychodzi 50mm^2 wiec sam nie wiem jaki jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...