Skocz do zawartości

Czerwona dioda


dreadlook
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie pany!

Tak jadę dzisiaj sobie i słucham muzy, aż tu nagle przestał grać mi sub. Podchodzę i zaglądam w bagażnik i na wzmaku pali się czerwona dioda, czasem migają na zmianę - czerwona, zielona. Wziąłem wzmacniacz do domu i podłączam pod prostownik i dalej to samo. Wzmacniacz to Quadral Traffic Krypton. Co to może być? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podchodzę i zaglądam w bagażnik i na wzmaku pali się czerwona dioda, czasem migają na zmianę - czerwona, zielona. Wziąłem wzmacniacz do domu i podłączam pod prostownik i dalej to samo. Wzmacniacz to Quadral Traffic Krypton. Co to może być? :(

 

w Steg-ach jest tak, jeśli jest wzmak przeciążony, lub gdzieś występuje zwarcie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie naprawialem :) Chwilowy brak czasu :/ Ale juz go rozkrecilem :) Zaraz poszukam tematu, to Ci link zapodam.. Objawy identyczne, tyle ze ja nim pedzilem woofery z przodu z 2 kanalow..

 

EDIT: Kurka wodna nie umiem znalezc tego tematu..

 

EDIT: http://www.strefacaraudio.pl/topic/9934-padl-quadral-traffic-krypton/page__p__99964__fromsearch__1#entry99964 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie naprawialem :) Chwilowy brak czasu :P Ale juz go rozkrecilem :) Zaraz poszukam tematu, to Ci link zapodam.. Objawy identyczne, tyle ze ja nim pedzilem woofery z przodu z 2 kanalow..

 

EDIT: Kurka wodna nie umiem znalezc tego tematu..

 

EDIT: http://www.strefacaraudio.pl/topic/9934-padl-quadral-traffic-krypton/page__p__99964__fromsearch__1#entry99964 :/

to kiedy bierzesz się za robotę? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdz sobie polaczenie kabla rem czy styka , mialem tak kiedys w ground zero u kumpla ze rem nie stykal i sie wzmak wylaczał i swiecila czerwona lampka na przemian z zielona.

remote na pewno styka, sprawdzałem ;)

no nic, sam się raczej naprawy nie podejmę.. więc sprzedaż mi została.. :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...