Skocz do zawartości

Nawigacja do 350zł .


znerbal
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!. Dzisiaj chciałbym was prosić o pomoc w wyborze nawigacji na którą mam do wydania ok 350 zł.

Na allegro znalazłem coś takiego: Lark Freebird 50.2 http://www.allegro.pl/item1064693071_lark_freebird_50_2_gps_5_mapamap_polska_kurier.html czy jest ona godna uwagi ? .

I przy okazji mam pytanko, czy jeśli taka nawigacja jest zablokowana to ciężko ją odblokować ? .

Pozdrawiam !.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, wieczorem poczytam sobie to forum.

Poszukałem jeszcze coś takiego GoCLEVER 5066 http://www.allegro.pl/item1069677563_5_nawigacja_gps_goclever_5066_bluetooth_5066fmbt.html .

Raczej między tymi dwiema będę wybierał. I tutaj moje zapytanie do was, którą ? :( .

 

to poczytaj teraz ( zamiast zadawać kolejne pytania ), tam masz wszystko, zarówno o jednej navi przez Ciebie podanej, jak i drugiej ...

to nie boli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecę Mio Moov 500. Kupiłem taką odblokowaną z kartą 4GB ok miesiąca temu za 399zł. Na Automapie chodzi bez zarzutów, w miarę szybko łapie satelity, wylicza nową trasę. W tej cenie wielkiej różnicy nie będzie, a Mio wydaje się być sensowną opcją w tym budżecie ;)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

A ja polecę MIO, bez znaczenia jaki model, w tej chwili wszystkie chodzą rewelacyjnie.

Larka mają rodzice, jako GPS chodzi dobrze, ale bateria pozostawia wiele do życzenia, a mio trzyma dobrze.

Sam mam P560, i jak kupiłem ją jakieś 6 lat temu bateria trzymała 5h na GPSie w trasie, teraz jakieś 2,5h

Do tego jak ją zostawiam naładowaną, powiedzmy po trasie, to po miesiacu bez problemu na 2-3 kreski, więc się odpali, nie tak jak inne, najpierw 5min na kablu aby sie podładować, potem 3min na złapanie satelit i ... jesteśmy wnerwieni na miejscu......

 

I osobiście jestem wrogiem wszystko mających kompabajnów, im się więcej wymaga tym bateria idzie w mgnieniu oka, potem non stop na kablu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fon to nokia n95 , nie wiaze z nim nadziei na cokolwiek, sluzy juz tylko do pisania smsow (niedzialajace 3 klawisze) , wczesniej byla c6 mapy nokii dawaly rade ale siadlo podswietlenie wyswietlacza , teraz mysle o osobnym urzadzeniu

 

na n95 przecież Garmin jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na n95 przecież Garmin jest ;)

 

jest jest kiedys probowalem wrzucic jakas wersje garmina , piracka , nie widzial odbiornika gps ,tylko wspomaganie i siec lub zewnetrzny odbiornik BT bylo dostepne w wyborze z tego co pamietam

 

jesli chodzi o nowy tel tylko interesowala mnie nokia E7 poki co poza moim zasiegiem ,android mi nie odpowiada , o windows phone same zle opinie ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Lark Freebird 43.0 dość długo bo ok 3-4 lat.

Można ogladnąć 2 filmy i bateria dalej daje radę.

Ogólnie raczej nie ma co się skupiać na drogich urządeniach.

Lepiej kupić tanie, zdjąć blokadę i wgrać dobrą mapę.

Siora ma jakąś z supermarketu tylko tyle że ma wgraną automapę i śmiga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...