Skocz do zawartości

Kupię ambitną jednostkę główną


wasylwek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wymagania.

 

Stonowany, ascetyczny wygląd, żadne delfinki i kupa innych mnie nie interesują.

Dźwiękowo bardziej niż poprawny .

 

KONIECZNIE wyposażony w układy korekcji czasowej najchętniej na pokładzie jednostki bez żadnych zewnętrznych puszek.

Zwrotnice aktywne nie sa wymagane choć w takiej konfiguracji pewnie ...zawsze będą.

Może a nawet powinien być deckiem.

 

Na myśl przychodzi mi tylko claron HX-D2 ale może istnieje coś równie smacznego.

 

Moje założenia "budżetowe" to 1500 max. 1800 gora 2000 zł.

 

P.S. Sprawa rozwojowa nie spieszy sie ma sluzyc na sezon 2011.

 

Pozdrawial

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na myśl przychodzi mi tylko claron HX-D2 ale może istnieje coś równie smacznego.

 

Moje założenia "budżetowe" to 1500 max. 1800 gora 2000 zł.

 

P.S. Sprawa rozwojowa nie spieszy sie ma sluzyc na sezon 2011.

 

Pozdrawial

 

w tej cenie zapomnij ... HX-D2 to minimum 2500 zł ...

Na Twoim miejscu rozejrzał bym się za Alpine 7998R lub Eclipse CD8445E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tej cenie zapomnij ... HX-D2 to minimum 2500 zł ...

Na Twoim miejscu rozejrzał bym się za Alpine 7998R lub Eclipse CD8445E

Alpine 7998R brrr... zerowe "podporządkowanie" moim zachciankom :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....Eclipse CD8445E

 

+1

 

w tej cenie chyba nic sensownego nie znajdziesz z prockiem na pokladzie. A Eclipse ten model jest fajny ale ciezko ustrzelić i to nie ze Ci sie nie spieszy , ale ja przez ponad 1,5 roku przegladania allegro nigdy go tam nie widziałem (podobno sie pojawiały ale tez i chyba szybko znikały) ale osobiście nigdy nie widziałem mimo ze kilka razy dziennie przegladałem alle swego czasu.....

 

ps...... tylko no niestety z tą ascezą bedzie kiepsko..... bo eclipse to choinka (niestety)

 

Jesli chodzi o wizualne aspekty to (ale niestety albo cena nie Twoja albo procek na zewn). to dla mnie prym wiodą: wszystkie DEX'y (najchetniej z czarnym lub ciemnym grafitowym panelem przednim), HX-D2, no i oczywiscie SOUND MONITOR ECLIPSE DTA-500X + ICD-500X...

Edytowane przez disaster3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpine 7998R brrr... zerowe "podporządkowanie" moim zachciankom :kwasny:

 

bo :P ?

 

w tej cenie chyba nic sensownego nie znajdziesz z prockiem na pokladzie. A Eclipse ten model jest fajny ale ciezko ustrzelić i to nie ze Ci sie nie spieszy , ale ja przez ponad 1,5 roku przegladania allegro nigdy go tam nie widziałem (podobno sie pojawiały ale tez i chyba szybko znikały) ale osobiście nigdy nie widziałem mimo ze kilka razy dziennie przegladałem alle swego czasu.....

 

ps...... tylko no niestety z tą ascezą bedzie kiepsko..... bo eclipse to choinka (niestety)

 

 

był jeden ostatnio :P nawet wiem gdzie był i jest drugi, ale o tym kiedyś drogie dzieci ;)

Co do choinki - Dalco/Clatronic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do choinki - Dalco/Clatronic ;)

 

 

wiesz mowiac o ascezie to osobiscie ja mam na mysli panel przedni, Nakamichi CD-400, ALpine 7906/7909, DEX (z tych nowych), P88RS II, HX-D2, a wszystko co sie swieci roznokolorowo jak np. w/w Eclipse jest juz dla mnie choinką (nie musi by to Dalco czy Clatronic) , ale no wlasnie sa gusta i gusciki...... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

disaster czai klimat :super:

Niestety ale osłuchiwałem mnogo Alpin i o ile w tej chwili bez nacisku ale działam w kierunku zdobycia jednego z oldowych 79xx o tyle wszystkie nowe plastikowce z Alpine 7998R na czele ( ze względu na beznadziejny wygląd szczególnie) dźwiękowo nawet ... nie zbliżają się do niekoniecznie "bezwadliwego" Nakamichi (to też "chińskość" ale przynajmniej ma wygląd i jako tako gra) :chytry: . Nowe sprzęty nie mają duszy ale to jest moja teoria i moja gonitwa i nie każdy musi sie z nią zgodzić.

Bartek nie wiem jak P88 ale P9 to ...dźwiękowa porażka .

 

Inaczej, szukam "olda" z czasówkami :rotfl: chętnie jeszcze przyjmę propozycje w tym wątku w końcu dudnidełka nie szukam i troche chajcu tez przeznaczam.

 

P.S. Z tymi cenami "hajłentów" to bym tak tego HX-D2 nie przekreślał, sam mam kupę sprzetów które chce wypchnąć i nie wypada ich sprzedać poniżej pewnej ceny i nikt nie chce tego kupić bo...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bartek nie wiem jak P88 ale P9 to ...dźwiękowa porażka .

 

Inaczej, szukam "olda" z czasówkami :rotfl: chętnie jeszcze przyjmę propozycje w tym wątku w końcu dudnidełka nie szukam i troche chajcu tez przeznaczam.

 

P9-tka może i porażka, tylko za dwa koła to sam procek będzie od P9-dziewiątki.

 

A OLDA z czasówkami znaleźć, powodzenia życzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak P88 ale P9 to ...dźwiękowa porażka .

Słuchałeś u mnie systemu opartego na P88- myślę, że jakieś odniesienie już masz.

P88 dobrze się wpisuje w Twoje wymagania, dodatkowo można go kupić w przystępnej cenie więc budżetu nie zdemoluje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

 

KONIECZNIE wyposażony w układy korekcji czasowej najchętniej na pokładzie jednostki bez żadnych zewnętrznych puszek

Jak masz więcej czasu (albo... sprzedasz więcej klocków :wink: ), to może warto spróbować upolować tu i tam c-90 + xdp...? Czasówki możesz tam zmieniać do 4 metrów w każdą stronę :zglupkiem: , a poza ceną wydaje się spełniać kryteria ;)

Gorace pozdrowienia dla Archeologow

dziękujemy, odwzajemniamy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy se jaja róbcie (powałka ...oj oj :wink2: ) ja tam swoje wiem ...

nie chcę już żadnego takiego, pasywny old i basta .

Ruby po prostu...nie umiałbym "tego" obsługiwać ...może po prostu (umowa) jak bozia da po machlojach fundnę sobie Nake CD700 :hyhy: i oczywiście lekko "stjuninguję" :wink:

Edytowane przez wasylwek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma byc old i deck a pozatym ma GRAĆ to jak dla mnie król jest jeden w tym przedziale DEX-P99R ,mysle ze brak mp3 nie stanowi w tym przypadku wady, oprócz foli podświetlającej wyświetlacz ( wiekszosc tych sprzetów ma folie nadajaca sie do wymiany a cena nie mala bo 90zl+skomplikowana wymiana) to sprzet moge polecic z czystym sumieniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcyś ale wasylwek napisał "KONIECZNIE wyposażony w układy korekcji czasowej najchętniej na pokładzie jednostki bez żadnych zewnętrznych puszek.

Zwrotnice aktywne nie sa wymagane choć w takiej konfiguracji pewnie ...zawsze będą.

Może a nawet powinien być deckiem."

 

Wiec chyba godzi sie na zwrotnice aktywne all inclusive ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...