Skocz do zawartości

Czy zostalem oszukany ??


sanders156
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

??

 

O co cho? :rotfl:

 

nie kurwy tylko masz racje, pewnie w wiekszosci przypadkow by Ci zapieprzyli paczke spod mieszkania wiec Ty bys stracil a dla niego zaostawienie awizo zajelo by mniej czasu.

 

A tak w ogóle, to czemu tych uszkodzonych Ci nie wysłała? Ja bym jej napisał, że chcę te uszkodzone, bo sobie je naprawię...

 

Takie sytuacje wkur..., a ogólnie warte są świeczki.

 

Dwa tygodnie temu zamówiłem pewien towar na alledrogo. Gość pisze, że wyśle kurierem ... (jak załatwię sprawę, to napiszę, jaka to firma). Ok.

 

Jednego dnia, spałem sobie w najlepsze. Była gdzieś godz 9.30. Ktoś strasznie dobija się do drzwi. Myślę sobie- niech spier..., bo śpię :hyhy:

 

Trochę mi się kimło i obudziłem się o 18- tej :D Wychodzę z chaty, a tu paczka pod drzwiami!!! :D No kur...! Gość podpisał się za mnie i zostawił towar pod drzwiami (paczka odziwo nie zniknęła, a mieszkam w bloku, i jest cała). Napisałem do gościa, że paczka coś do mnie nie dociera. Jeśli do poniedziałku 'nie dotrze', to mam do gościa dzwonić, to będzie się dowiadywał w firmie kurierskiej. Tam mu pewnie powiedzą, że towar dostarczono i że mają podpis. No i wtedy się zacznie. bo przecież nic nie podpisałem. Nawet jakbym miał się przejechać kawałek, to pojadę i pokażę im mój grafologiczny podpis. Będę żądał zwrotu kasy (prawie dwie stówy) i będę straszył kuriera, który podrobił mój podpis, sądem. Chyba, że wysra jakąś ładną sumkę, żebym dał sobie spokój :D

 

[ Dodano: 2010-06-04, 06:26 ]

Ogólnie do sprzedawcy nic nie mam, bo towar cały i zdrowy. Będę walczył z kurierem, a jak będzie za bardzo dyskutował, to sobie zadzwonię do jakiejś gazety (np FAKT), żeby zrobili o tym reportaż i żeby DUUUUUUUŻO osób się dowiedziało o tym, że ta firma podrabia podpisy i zostawia paczki pod drzwiami.

 

Wiem, wiem, kawał kur...y ze mnie :P:D

 

dan124... na forum wchodzę kilka razy dziennie klikając "pokaz nowe posty"... nie wszystkie przeglądam a i tak conajmniej raz dziennie czytam tego typu komentarze. Nie wiem jak was ale mnie to razi i zniechęca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders156 napisał/a:

p.s w sklepach allegro sa najlepsze okazje , bo malo kto jest w stanie odnalesc dana aukcje

 

 

bo wystawienie aukcji praktycznie kosztuje ich grosze ... ale wyszukiwać chyba normalnie się wyszukuje taką aukcję ... ja lecę po nazwach :rotfl:

 

 

Wystawiajac normalnie tez sa grosze , tez mam sklep allegro ale tylko na probe i ilosc wejsc byla 1/10 w porownaniu do normalnie wystawionych aukcji ja jak szukam na allegro to sobie w przypadku wmacniaczy czy radyjek wchodze w kategorie i zaznaczam uzywki i przegladam i w ten sposob nie znajde czegos co jest w sklepie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sanders, a jakbyś wziął pięciu chłopa 2m wysokich, szerokich jak szafy gdańskie, poszedł to tej laski i powiedział grzecznie "dzień dobry ja po głośniki". Oczywiście kultura i 50zł byś dał. Oczywiście goście w beemwu i kamienne twarze. Chciałbym zobaczyć taką sytuację. Pal sześć głośniki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mehow, od siebie powiem, że nie warto.

Sam próbowałem zwrócić uwagę na ten fakt i dostałem odpowiedź, że to dział "Przy piwie" i do tego niedostępny dla niezarejestrowanych.

Admin woli nic nie robić, bo później dostaje pw z pretensjami i nie wie co robić :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...