Skocz do zawartości

OVERMAX OV-CR-417 - co sądzicie o tym radyjku?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chciałbym się dowiedzieć czy warto zainwestować w radio OVERMAX OV-CR-417. Cena wynosi ok. 120 zł, a radyjko ma 24 miesiące gwarancji. Ma Ktoś ten model?

Jak wypada jakość dźwięku, tuner FM itd.

 

Pozdrawiam!

 

ps.Może macie jakieś inne propozycje? Moje wymagania złącze USB lub czytnik kart SD, dobry tuner FM, cena do 150 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wymagania złącze USB lub czytnik kart SD, dobry tuner FM, cena do 150 zł
dobrze, że nie musi Cię jeszcze w łóżku zadowalać :hyhy: a poważniej to w tym przedziale cenowym i z takimi wymaganiami to co nie kupisz będzie grało tak samo marnie więc jak już musisz to bierz takie, które Ci się wydaje ładniejsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekskowro, jak koniecznie potrzebne Ci są te bajery to dołóż jeszcze 100zł i kup sobie GMS 1067 http://www.gms.pl/index.php?page=szczegoly&id=106

Dziś właśnie odebrałem paczkę z tym wynalazkiem (na testy) i muszę powiedzieć że pierwsze wrażenie jest pozytywne :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marekskowro, jak koniecznie potrzebne Ci są te bajery to dołóż jeszcze 100zł i kup sobie GMS 1067 http://www.gms.pl/index.php?page=szczegoly&id=106

Dziś właśnie odebrałem paczkę z tym wynalazkiem (na testy) i muszę powiedzieć że pierwsze wrażenie jest pozytywne :hyhy:

 

 

Mógłbyś podzielić się wrażeniami? Jak wypada jakość dźwięku, tuner FM i inne funkcje? Co to za firma ten GMS?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO RADIO Overmax co podałeś OVERMAX OV-CR-417 , ma atrape panela :rotfl: , tzn że przyciski w panelu mechanicznie naciskaja w mikroprzełączniki w radiu pod panelem, w porównaniu z tym GMS To przepaśc w jakości dzwięku ,tunera , wykoanania ,

 

OV-CR-417 zetknołem się z tym radyjkiem nagrzewa się sie do tego stopnia ,że mozna sobie fajke przypalac od obudowy :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś podzielić się wrażeniami? Jak wypada jakość dźwięku, tuner FM i inne funkcje? Co to za firma ten GMS?

 

Pozdrawiam!

 

Ja nawet nie chciałbym wysłuchiwać o nim opinii odsłuchowych, może Maxt Ci pomoże

jeżeli takowe zakupił dla klienta :P:P , wydaje mi się, że to porażka w każdym calu.

 

Za 150 złotych można kupić na pewno coś bardziej jakościowego, w Twoim przypadku to

przekroczenie 30 złotych, mylę, że warto. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o tym GMS 1068? Warto je kupić(mogę okazyjnie je nabyć za ok. 230 zł)?

 

bierz śmiało , dobre radio ,polecam szczerze.

 

[ Dodano: 2010-06-02, 16:45 ]

Mógłbyś podzielić się wrażeniami? Jak wypada jakość dźwięku, tuner FM i inne funkcje? Co to za firma ten GMS?

 

Pozdrawiam!

 

Ja nawet nie chciałbym wysłuchiwać o nim opinii odsłuchowych, może Maxt Ci pomoże

jeżeli takowe zakupił dla klienta :P:P , wydaje mi się, że to porażka w każdym calu.

 

Za 150 złotych można kupić na pewno coś bardziej jakościowego, w Twoim przypadku to

przekroczenie 30 złotych, mylę, że warto. :)

 

a na podstawie czego ci się tak wydaje ,?porażka w każdym calu to Peiying ,to radio jest wyjątkowo przyzwoite,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na podstawie czego ci się tak wydaje ,?porażka w każdym calu to Peiying ,to radio jest wyjątkowo przyzwoite,

 

"twojego" polecenia

 

[ Dodano: 2010-06-02, 17:53 ]

Za 120 złotych to można z kolegą iść do baru, ale też trzeba się upewnić czy wszystko podają świeże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT, jednak należy pamiętać, że kolega pablo155 handluje GMS-em.

 

TAK NALEży o tym pamiętać ponieważ w przeciwieństwie do osób, któte wypowiadają się na temat produktu którego z bliska nie widziały ,

wyraża opinie na temat produktu które sam testowal itd. a w mojej ofercie znajdują się także : DLS ,HELIX,HERTZE I INNE ITD ITP.Z TANICH POLECAM TO BO SPRAWDZIŁEM I JEST OK.POZDR.

 

 

t

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he widzę że rozpętałem małą awanturę :P

Żeby mnie wszystcy dobrze zrozumieli ja nie uważam tego GMS-a za jakiś tam cud po prostu autor tematu określił się jasno czego oczekuje od radyjka:

Moje wymagania złącze USB lub czytnik kart SD, dobry tuner FM, cena do 150 zł

a więc odpowiedziałem:

jak koniecznie potrzebne Ci są te bajery to dołóż jeszcze 100zł i kup sobie GMS 1067

Ponieważ uważam że jeżeli koniecznie są potrzebne mu te bajery to jest to całkiem fajne radyjko dużo lepsze od tego OVERMAX-a :P

Jasne że w tych pieniądzach można kupić fajniejsze radio bez tych bajerów a zakładając że nie potrzebne nam nawet mp3 i radyjko może być używane to nawet całkiem fajne :P

Ja kupiłem na próbę dwa te radyjka (więcej się bałem :) ) aby je sprawdzić bo non stop ktoś mnie pyta o tanie radio z koniecznie z USB :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisze ze posprzatałem to posprzatałem, trzeba było sledzic jak ta wymiana zdan wygladała to nie musiałbys pisac niepotrzebnego, nic nie wnoszacego postu...

Panie Moderatorze ciekawość to pierwszy stopień do piekła a ja nie mogłem się powstrzymać aby zapytać za co... Więc wnioskuję z tego, że pokasowałeś posty i proszę Pana proszę się tak nie unosić bo wszak forum ma być przyjazne dla użytkowników i miałem prawo spytać tak samo jak Pan ma prawo "sprzątać" tematy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...