Skocz do zawartości

Hertz MLK3 Mille


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie - jak to gra ? może ktoś słyszał i ma porównanie do czegoś ?

Wady i zalety tego zestawu ( tzn. wadę już znam jedną, zwrotka kobyła :) )

 

Jak to wypada na tle konkurencji typu Helix RS6.3 czy też Morel Elate oraz Focal Utopia Be No.6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem MLK2 i gdyby nie zbyt duża głębokość montażowa woofer-ów to kupił bym je zamiast Dynaudio :) .

 

to akurat też pomijam.

 

Najgorszy problem to te krowie zwrotnice :D ( od strony montażowej ), oraz potrzeba pieców ... do pełnej aktywki ...

 

EDIT:

 

nie mniej jednak bardziej chodzi mi o dźwięk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem :) . jak się nie mieszczą pod tapicerkę to dajesz albo do bagażnika albo pod przednie siedzenia.

 

na razie nie mam go :)

Pod siedzenie - nie da rady :rotfl:

Do bagażnika ... hmmm na oparcie chyba :D Chociaż ... może i znalazło by się miejsce http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

 

Po co Ci przy zestawie o tak dobrych i rozbudowanych zwrotnicach aktywka ?

 

zobaczymy :rotfl:

 

Nie mniej jednak znów piszę - jak to wypada dźwiękowo, na tle innych, oraz one same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrza`... :) Nazara trzeba by było...dopaść i podpytać miał ( nie wiem czy jeszcze ma ) w swoim blaszaku :D pickupie. Słuchałem po łebkach ale ...zrobiły mi :rotfl: . Tyle , że jego na forach nie widać :rotfl: ale z wiadomych źródeł cytując Mehowa, Bartosz żyje, ma się dobrze i jak najbardziej dalej słucha audio :hyhy: .

Wada potwierdzam ...komiczne (niekoniecznie dźwiękowo :hyhy: ) średniaki :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrza`... :) Nazara trzeba by było...dopaść i podpytać miał ( nie wiem czy jeszcze ma ) w swoim blaszaku :D pickupie. Słuchałem po łebkach ale ...zrobiły mi :hyhy: . Tyle , że jego na forach nie widać :hyhy: ale z wiadomych źródeł cytując Mehowa, Bartosz żyje, ma się dobrze i jak najbardziej dalej słucha audio :D .

Wada potwierdzam ...komiczne (niekoniecznie dźwiękowo :) ) średniaki :) .

To inne Mille niż Nazarka. Tutaj na wstędze a u Niego stożkowy średniak. Zresztą to całkiem inne systemy od zwrotki po tweeter;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś te od naszego junior admina ? Są jeszcze większe? :)

 

JA widziałem tylko na fotkach, te od Mille na razie także ... krowy i tyle ( obydwie :hyhy: )

 

wzmacniacze są dużo mniejsze :)

 

true

 

Tutaj na wstędze a u Niego stożkowy średniak

 

zgadza się ... dlatego nadal pytam o "granie" tego zestawu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...