Skocz do zawartości

Jaką jednostkę wybrać ??


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam jednostki do mojego CA - wypisane wszystko w podpisie ...

Nie daje na razie w Dziale kupię bo na razie zasięgam opinii co wybrać .... czego szukać ...

Budżet to ok 550zł z małym marginesem jeśli by było coś na prawdę bardzo fajnego.... (oczywiście używka)

muzyczki słucham hmm..... ostatnio prawie każdej (bez techno i elektro) dzięki właśnie CA..... zawsze był to rock w stylu linkin, limp itd.....

Co musi to coś mieć:

-powiększyć mój horyzont http://localhost/strefa/ipb/public/style_emoticons/default/smile.gif

- 2xRCA + RCA na sub

- procek / aktywka - coś co ogarnie scenę :)

- CD/ MP3 - nie musi być usb/ani sd

-oczywiście nie musi być końcówki mocy ...

czy mój budżet jest w stanie podołać moim wymaganiom ??

coś tam jest na alledrogo, ale wolał bym przed kupnem zapoznać się z waszymi opiniami ... biorąc pod uwagę te klocki które już mam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dokupić proca do alpinki za tą kasę , bo w tej kasie łapie się tylko 948(proc jest ale brak aktywki) i to raczej "przechodzony", bo te co stoją to kosztują 700 zł Najtaniej wyjdzie 9812 ale jak wyżej nie ma aktywnej zwroty i ... brzmi specyficznie ! 9815 , 9855 posiadają już wszystko na pokładzie ale cena to znów min 700zł .

 

PS: DCA sprzedawał 9835 za 550zł w "jako takim" stanie ...gra to świetnie a wygląd ? To już Ty zdecyduj ale 9835 gra lepiej o wszystkich które tu wymieniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś go odsłuchiwał może??

 

miałem okazję, zresztą mam takowego na sprzedaż.

Świetny do dynamicznej muzyki ( czytaj Twój przypadek ) mi średnio przypadł do gustu, ale ja jestem dzieckiem Clarion-ów

Jak coś to mam takowego na sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze w tygodniu muszę ogarnąć coś niecoś .... a koniecznie posłuchać mojej alpinki pod tym zestawem co mam ...... będę troszkę wiedział czego się po nich spodziewać

troszkę się już tego nazbierało .... teraz się muszę zastanowić i wybrać ....

dziękuje panowie :zdziwko:

chyba że jeszcze jakieś propozycję lub sugestię co to już wymienionych klocków

 

no i clarek 945 wchodzi do gry od powalla,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak co alpine to alpine

 

No tak ale Ty na pokładzie masz ciepły wzmacniacz (Twoich głośników nie słyszałem) a kolega ma Phase i RF ... dokładając coś z serii 981x może być jazda i co też ważne nie każda Alpinka gra jak właśnie seria 981x , bo właśnie 9886 należy do tych "miększych" :zdziwko:

 

PS: zapomniałem w mym wywodzie preferencjach słuchacza ...znam osobę któremu np. DSK nie "przeszkadza" , a wręcz nawet podbija sobie jeszcze Treble na radiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to nadszedł czas aby zdecydować :hyhy::):D:hyhy::D

Clarion 778rusb (stan bardzo dobry)

Clarion 945 (dość fajny stan

JVC KD-SH1000 (w lekko wskazującym stanie )

kolejność od najdroższego do najtańszego ... rozbieg ponad 100zł

 

poczytałem o radyjkach troszkę ale dalej nie mogę się zdecydować ..... kuchnia co robić :D:/:/:/:):):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

945 to 948 bez rds'u i kilku innych funkcji.

 

zgadza się.

ale :

 

778 to plastikowy szajs

 

wiele osób nie potwierdzi tej tezy ...

 

A JVC też szału nie robi.

 

daje radę :) do dynamicznej muzyk nadaje się.

 

Z innych radii jest jeszcze Eclipse CD8445E ... tylko trzeba długo szukać ... ostatnio był jeden na allegro i poszedł za sensowne pieniądze.

Temu radiu nic nie zarzucisz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych radii jest jeszcze Eclipse CD8445E ... tylko trzeba długo szukać ... ostatnio był jeden na allegro i poszedł za sensowne pieniądze.

Temu radiu nic nie zarzucisz

Na jednym ze śląskich spotów, po zmianie na 7906, eclipse wylądował w bagażniku :)

 

 

 

Nie wiem czy to dokładnie ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... jedno z najlepszych radyjek pasywnych okazało się w jakiejś instalce lepsze od współczesnego plastyku. Niesamowite!!

 

778 ma Nazar u siebie, a ciężko jego systemowi coś specjalnie zarzucić. Więc może nie warto wszystko zwalać na radio;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym ze śląskich spotów, po zmianie na 7906, eclipse wylądował w bagażniku :)

 

nie chodzi mi o spot ... spot spotem :)

Pytałem się czy masz mu coś do zarzucenia i na jakim sprzęcie jeśli tak jest :D

 

P.s: chyba wiem o kogo chodzi :hyhy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...