Skocz do zawartości

Która część się uszkodziła? trochę nietypowy problem


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem tu nowy.

Ostatnio przy ponownej po remontowej instalacji sprzętu audio w bagażniku, a dokładniej mówiąc kondensatora dragon cap, wzmacniacza blaupunkt 260 i skrzyni sony xs-lbs12 czy jakoś tak z roztargnienia po podłączeniu wszystkiego, upuściłem przypadkiem klucz między bieguny kondka i doszło do ładnych piorunków, piękne było zwarcie. Dodam, że wszystko na pewno było dobrze podłączone ze sobą i z radyjkiem.

 

A teraz problem. Muzyka załącza się na skrzyni przez parę pierwszych sekund, a potem przestaje działać i zapala się czerwona lampka remote. Nie jestem elektronikiem, ale na pierwszy rzut oka nie widziałem żadnych przepalonych elementów w wzmaku. Kond z kolei załącza się prawidłowo, tzn. Z włączeniem elektroniki w samochodzie od kluczyka i chyba poprawnie wyświetla voltarz.

 

ps. Wiem, że tematów z czerwoną lampką remote jest wiele, ale nie spotkałem się z dokładnie takim przypadkiem, jaki podałem, więc nie wiem która część wymaga rewitalizacji/wymiany.

 

Kto tu może być problemem, kond czy wzmak? Proszę o pomoc

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku protect, przepraszam, ale szybko pisałem i się pokićkało, myślałem o jednym, pisałem drugie. Samochód powędrował w inne rączki, dlatego wymontowałem wszystko, a jak myslicie, policzą coś w punkcie car audio za samo sprawdzenie które jest zniszczone? tzn podłączenie, nie żeby mi grzebali :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...